Michał Rogowicz | 05-12-2012 13:22 |

Rusza FORUM! Pisz posty, tematy i wygrywaj gadżety! [Aktualizacja – 10 stycznia]

info gotowe Rusza FORUM! Pisz posty, tematy i wygrywaj gadżety! [Aktualizacja  10 stycznia]Dzisiaj po długich pracach z programistą mam przyjemność poinformować, że na InfoNokia.pl uruchamiamy forum! Teraz będzie tam mogli zadawać wszelkie pytania i problemy dotyczące Nokii. Ponadto najbardziej aktywni użytkownicy mogą liczyć na gadżety – ręczniki i plecaki!

Chce, aby nowo powstałe forum było miejscem dla Was. To tylko dzięki Wam to forum ma szansę przetrwać. Marzy mi się, aby każdy kto miał problem z telefonem Nokia, czy systemem operacyjnym Windows Phone, bądź Symbian, znalazł na forum.infonokia.pl, znalazł odpowiedź na swoje pytania.

W tej chwili forum podzielone jest na cztery kategorie, ale oczywiście to Wy możecie zdecydować jak to forum ma wygląd. Macie jakieś pomysły na nowe działy?

I teraz bardzo ważna kwestia! Jest możliwość wygrania plecaków i ręczników dla najbardziej aktywnych użytkowników. Pamiętajcie, aby korzystać z zarejestrowanego konta!

nagrody w konkursie Rusza FORUM! Pisz posty, tematy i wygrywaj gadżety! [Aktualizacja  10 stycznia]

Raz w ciągu tygodnia będę nagradzał najbardziej aktywnego użytkownika na forum. Pierwsze dwie osoby będą mogły sobie wybrać co chcą – czy plecak, czy ręcznik. Później będzie już ustalona nagroda.

Każda osoba może zgarnąć dwa gadżety! Nie ma możliwości, aby wygrała trzy, czy więcej edycji konkursu.

Regulamin jest prosty:

1. Udział w konkursie może wziąć każdy,

2. Jedna osoba może wygrać najwyżej dwie edycje,

3. Jedna edycja trwa 1 tydzień.

4. Wygrywa osoba z największą ilością postów na forum w przeciągu 1 tygodnia.

5. Co dwa tygodnie wybieram osobę, która nie napisała najwięcej postów, ale za to były najbardziej wartościowe.

6. Wyniki będą publikowane tutaj, 13, 20 i 27 grudnia i tak analogicznie.

 

ZWYCIĘZCY

Pierwszą wygraną osobą jest mikolaj, który napisał najwięcej postów. Serdecznie gratulujemy! Prosimy o kontakt na adres redakcja(małpa)infonokia.pl. W mailu umieść swój adres i nagrodę jaką wybierasz simple smile Rusza FORUM! Pisz posty, tematy i wygrywaj gadżety! [Aktualizacja  10 stycznia]

Drugą osobą, która wygrała jest Potok666. Serdecznie mu gratulujemy!

Ponadto obiecałem, że co 2 tygodnie będę nagradzał osobę, która zaimponowała mi jakością postów. Jest to christoph0902.

Serdecznie jeszcze raz gratulujemy! Prosimy o kontakt na adres redakcja(małpa)infonokia.pl. W mailu napiszcie swój adres i nagrodę jaką wybieracie simple smile Rusza FORUM! Pisz posty, tematy i wygrywaj gadżety! [Aktualizacja  10 stycznia]

To już ostatnia edycja, w której nagrodę wybiera się samemu. Od następnego razu będzie to już niespodzianka – czy plecak, czy ręcznik simple smile Rusza FORUM! Pisz posty, tematy i wygrywaj gadżety! [Aktualizacja  10 stycznia]

W trzecim tygodniu wygrywa grzesinek. Serdecznie gratulujemy! Prosimy o kontakt na adres redakcja(małpa)infonokia.pl. W mailu umieść swój adres.

W czwartym tygodniu wygrywa mikifil. Serdecznie gratulujemy! Prosimy o kontakt na adres redakcja(małpa)infonokia.pl. W mailu umieść swój adres.

Natomiast za jakość postów nagroda wędruje do mikolaj. Przypomnij mi tylko na mailu co już otrzymałeś, aby się nie powtórzyło simple smile Rusza FORUM! Pisz posty, tematy i wygrywaj gadżety! [Aktualizacja  10 stycznia]

UWAGA! Za tydzień będzie już ostatnia szansa na wygranie nagrody!

W ostatniej edycji konkursu wygrywa użytkownik o nazwie rogas. Serdecznie gratulujemy! Prosimy o kontakt na adres e-mail!

TO już koniec konkursu, ale spodziewajcie się już za niedługo kolejnej edycji!

 • Potok6

  Gratulacje wszystkim którzy wygrali konkur ^ ^

  Kiedy można spodziewać się nagród?

  • Michal_Rogowicz

   postaram się wysłać jutro. Przepraszam, ale przez te święta ostatni tydzień był strasznie szalony

   • Potok6

    Rozumiem, przypominam że wybrałem sobie plecak, żeby mi ręcnzik nie przyszedł xD

 • mikifil

  Kiedy można spodziewać się nagród?

  • Michal_Rogowicz

    paczki już leżą spakowane, dzisiaj postaram się dojść na pocztę.

 • Lukasz

  Michał, bardzo dobrze ze otworzyliście forum, to się chwali, ale proszę, zróbcie to jak należy bo to co teraz otworzyliście to jest poprostu jakies nieporozumienie.
  nie traktuj mojego komentarza jako złośliwości, ale takiego forum to nawet Betą nie mozna nazwac.
  jest tam może ze 100 postów, a burdel już niesamowity, zróbcie jakieś normalne kategorie i podkategorie, no i przede wszystkim wygląd, kurde no jak to wygląda?
  Lukasz

  • Michal_Rogowicz

    Łukasz masz absolutną rajcę, ale obiecuje, że nowe forum pojawi się za 2-3 tygodnie i będzie o wiele, wiele funkcjonalniejsze. Masz jakieś sugestie?

   • Lukasz

    Ja nie jestem webmasterem tylko ty:) ja poprostu widzę ze coś jest nie tak, jak powinno wyglądać to chyba Ty powinieneś wiedzieć 😉

    • Michal_Rogowicz

     mi chodziło tylko o jakieś wskazówki od strony użytkownika, jakieś ulepszenia, które by Ci się przydały…

 • Newsletter

 • Ostatnie komentarze
 • Reklama