Michał Rogowicz | 18-06-2014 12:04 |

Aplikacja Rossmann dla Windows Phone, nowy interfejs Facebook Beta

Rossmann dla Windows PhoneGaleria sklepów Rossmann wprowadziła aplikacja mobilna dla smartfonów z systemem operacyjnym Windows Phone. Ponadto pojawiła się aktualizacja oprogramowania Facebook Beta, która wnosi interfejs.

Aplikacja mobilna Rossmann pozwala być na bieżąco z najnowszymi ofertami oraz promocjami w drogeriach Rossmann. Umożliwia sprawdzenie najnowszych produktów oferowanych przez nasze drogerie oraz przeczytanie ciekawych opinii na temat nowych produktów. W aplikacji znajdziecie lokalizację i godziny otwarcia wszystkich sklepów. Można uruchomić od razu nawigację, która zaprowadzi do najbliższej lub wybranej drogerii.

Aplikacja jest „wirtualną kartą” programu „ROSSNĘ!”. Dzięki niej dowiesz się jaki masz aktualny rabat oraz ile wizyt pozostało do kolejnego, większego rabatu. Możesz wziąć udział we wszystkich konkursach przygotowanych przez Rossmanna dla klientów będąc gdziekolwiek. Możesz zrobić listę ulubionych produktów. Aplikacja poinformuje Cię o tym, gdy tylko pojawi się nowa oferta promocyjna.

Rossmann

Nowy Facebook Beta

Ale tylko pod względem interfejsu. Tylko ta kwestia została poprawiona w aktualizacji, która jest dostępna w Windows Phone Store dla smartfonów z Windows Phone 8 oraz Windows Phone 8.1.

Facebook Beta

Ogólnie wrażenia po zainstalowaniu są jak najbardziej pozytywne. Facebook wygląda teraz inaczej, po prostu świeżej – przeniesiono pasek powiadomień, nowy wygląd rozmów. Mi się ta zmiana podoba, a Wam? Czy te zmiany przypadły Wam do gustu?

facebook beta

 • Adam Narożnik

  Albo nie potrafię znaleźć albo w tej aktualizacji zniknela możliwość zmiany sortowania newsfeeda z popularnych na najnowsze. Lipa, w andku i ios można to zmienić,

  • no niestety nadal aplikacja na androida jest bardziej funkcjonalna…

  • Newsletter

  • Ostatnie komentarze
   • Reklama