Michał Rogowicz | 17-01-2014 12:03 |

Rockstar potwierdza GTA San Andreas dla Windows Phone

GTA: San Andreas na Windows Phone 8

GTA: San Andreas na Windows Phone 8

Chociaż według pierwotnych informacji GTA San Andreas miało być dostępne do końca roku, to tak tez się nie stało. Jednak w końcu studio Rockstar potwierdza! GTA SA zadebiutuje na Windows Phone!

Niestety pierwszego terminu, czyli grudnia, nie udało się dotrzymać. Ciekawe, czy to była plotka, czy po prostu studio Rockstar nie uporało się na czas z przygotowaniem gry. Tego się pewnie nie dowiemy.

Teraz wiadomo, że na pewno zobaczymy grę GTA San Andreas dla systemu operacyjnego Windows Phone 8. Kiedy? Tego niestety nie wiadomo, bo w oficjalnej wiadomości studia Rockstar nie ma tej informacji. Jednak musieli dostać sporo zapytań skoro zdecydowali się publicznie odpowiedzieć na to pytanie. Rzadko się zdarza, aby producent jawnie informował, że pracuje nad czymś konkretnym. Mam tylko nadzieje, że do końca stycznia się uda…

Jednak nadal nie wiadomo, czy GTA SA będzie działać na smartfonach z 512 MB RAM. Ale wydaje mi się, że raczej jest to niemożliwe. Chociaż nadzieja umiera ostatnia…

Według wcześniej informacji, studio Rockstar popracuje nad wersją graficzną, a także samym sterowaniem postacią. Ważne jest, aby poruszanie się po planszy nie było zasłaniane przez palce, którymi trzeba dotykać ekran.

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama