michalrogowicz | 08-01-2015 07:58 |

Ranking najtańszych smartfonów w abonamencie. Przegląd po ofercie Orange

zestawienie comperia orange telefonySzukasz taniego abonamentu do 30 zł brutto miesięcznie i nie chcesz ponosić dodatkowych kosztów za telefon? Przyjrzeliśmy się podstawowej ofercie operatora Orange i smartfonom, które można mieć już za 1 zł.

TOP 4 najtańszych telefonów w abonamencie za 1 zł

1. Alcatel One Touch 3040

Alcatel One Touch 3040 to jeden z budżetowych smartfonów, który wchodzi do podstawowej oferty Orange i tzw. pakietu Smart Plan Halo II (źródło: zestawienie telefonów Orange na Comperia.pl). Urządzenie charakteryzuje się kompaktowymi rozmiarami i bazuje na 3,5-calowym wyświetlaczu o rozdzielczości 320 na 480 px.

Smartfona wyposażono w czujnik ruchu i światła oraz aparat cyfrowy 2 Mpix, który pozwala na rejestrowanie obrazu w rozdzielczości HVGA przy 15 klatkach na sekundę

3040 dysponuje gniazdem na kartę pamięci typu microSD o pojemności 1, 2, 4 lub 8 GB.

2. Samsung Galaxy Young

Niewielki smartfon o bogatym wyposażeniu jak na urządzenie w swojej klasie. Samsung Galaxy Young dysponuje ekranem o przekątnej 3,27′ i ze względu na niewielkie rozmiary jego ciężar wynosi zaledwie 112 gramów.

Young bazuje na systemie operacyjnym Google Android w wersji 4.1.2 i do dyspozycji użytkownika oddaje procesor o taktowaniu 0,8 GHz, 384 MB pamięci operacyjnej RAM, a także 160 MB przestrzeni na fotografie, pliki muzyczne i aplikacje (możliwość rozszerzenia o kolejne 2 GB kartą microSD).

Urządzenie dysponuje aparatem cyfrowym o rozdzielczości 2 Mpix.

3. Nokia Asha 503

Nokia Asha to smartfon wyróżniający się oryginalną stylistyką oraz wysokiej jakości aparatem cyfrowym 5 Mpix z funkcją autoportretu, panoramy oraz błyskawicznego udostępniania zdjęć znajomym.

Urządzenie charakteryzuje się ponadprzeciętną odpornością na uszkodzenia mechaniczne, a to ze względu na zastosowanie profesjonalnego ekranu Gorlilla Glass II generacji.

503 bazuje na 3-calowym ekranie o rozdzielczości 240 na 320 px.

4. Orange Yomi

Kompaktowy smartfon o bardzo specyfikacji technicznej. Urządzenie dysponuje 512 MB pamięci RAM, a także 4 GB przestrzeni dyskowej, która może być rozszerzona maksymalnie do 32 GB.

Orange Yomi zostało wyposażone w 2-rdzeniowy procesor o zegarze 1 GHz, który doskonale radzi sobie z jednoczesną obsługą nawet kilku aplikacji uruchomionych w systemie (Android 4.2.1).

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama