Michał Rogowicz | 26-06-2012 12:30 |

Psiloc World Traveler dla Nokia Asha. Pomocne świetne narzędzie Java od Nokii

Psiloc World TravelerFirma Psiloc przygotowała bardzo przydatną aplikację dla wszystkich użytkowników telefonów Nokia Asha. Oprogramowanie Psiloc World Traveler pozwala uzyskać informacje o wszystkich lotach na świecie. Aplikacja powstała przy pomocy narzędzia Java przygotowanego przez programistów Nokii.

Psiloc World Traveler to aplikacja, która dostępna jest także na Symbianie. Umożliwia szybkie uzyskiwanie informacji na temat stanu lotu – gdzie jest odprawa, kiedy się kończy, o której jest odlot, a także czy są jakieś opóźnienia. Wystarczy, że podamy numer lotu, a na telefonie pojawią się wszystkie wiadomości.

Oprogramowanie nie ma żadnych ograniczeń – współpracuje z liniami na całym świecie.

Jednak teraz aplikacja Psiloc World Traveler jest dostępna także na telefony komórkowe Nokia Asha. Jest to możliwe dzięki dostępności nowego pakietu deweloperskiego Java, który został przygotowany przez inżynierów Nokii. W ten sposób firma Psiloc mogła w szybki sposób zaprogramować aplikację na Nokia Asha.

Jak powiedział Muhammad Ahmmad, Creative Programmer w Psiloc, najważniejszym elementem stworzenia Psiloc World Traveler dla S40 było to, że wszystkie telefony z S40 są coraz inteligentniejsze i pozwalają na korzystanie z wcześniej niedostępnych opcji.

Cały pakiet deweloperski Java znajduję sie na stronie producenta – http://developer.nokia.com/java

Jak dla mnie faktycznie, telefony Nokia Asha wyglądają coraz bardziej jak smartfony. Szczególnie te ostatnie modele – Nokia Asha 305, Nokia Asha 306 i Nokia Asha 311.

A Wy co sądzicie? Modele Asha mają rację bytu?

  • Piotreeex

    Ja mam Ashe 300 i jestem bardzo zadowolony 😀

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama