Michał Rogowicz | 12-09-2013 11:44 |

Przegląd Windows Phone Store: Co Było Grane oraz IC Navigator

windows phone nowe logoDzisiaj przeglądając najnowsze aplikacje dla systemu operacyjnego Windows Phone dojrzałem dwa tytuły, które mnie zainteresowały. Są to programy Co Było Grane oraz IC Navigator. Pierwsza aplikacja pokaże nam co leciało w radiu, a druga przeznaczona jest dla pasażerów PKP InterCity.

W ostatnim czasie w Windows Phone Store pojawiło się mnóstwo ciekawych aplikacji, a i sporo zostało zapowiedzianych. Widać, że Microsoft pracuje nad tym, aby wspierać deweloperów, a do tego platforma Windows Phone staje się coraz popularniejsza.

Tym razem mam dla Was dwa, myślę, ciekawe programy – Co Było Grane oraz IC Navigator.

Co Było Grane dla Windows Phone

Co Było Grane

Z pewnością nie jeden raz spodobał się Wam się jakiś utwór muzyczny w radiu, ale niestety nie ma cie pojęcia jaki jest tytuł lub go po prostu nie zrozumieliście. Z pomocą przychodzi oprogramowanie Co Było Grane, które pozwala sprawdzić taką informacje. Aplikacja współpracuje z ponad 50 stacjami radiowymi w Polsce. Dzięki temu jest duża szansa, że sprawdzicie jaki utwór szukacie.

Wystarczy w programie wybrać radio, a zobaczycie co teraz leci, a także co już wcześniej było grane w rozgłośni.

Co Było Grane

IC Navigator dla Windows Phone

IC Navigator

Aplikacja Intercity Mobile Navigator umożliwia wyszukiwanie połączeń pociągów Intercity, sprawdzanie godzin odjazdu i przyjazdu do stacji docelowej oraz sprawdzanie punktualności przyjazdu/odjazdu pociągu na danej stacji. Dodatkowo, pozwala na śledzenie drogi pociągu w czasie rzeczywistym, jak również dostarcza podstawowych informacji na temat podróży pociągiem. Dowiesz się z niej także z jakich ofert warto skorzystać oraz gdzie zakupić bilet.

IC Navigator

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama