Michał Rogowicz | 04-10-2013 12:25 |

Promocja w Windows Phone Store: Parking Mania, UPnP Spy oraz Akinator

Parking ManiaW sklepie Windows Phone Store przyszedł czas na kolejną promocję. Co czwartek Microsoft przecenia trzy aplikacje. Tym razem padło na Parking Mania, UPnP Spy oraz Akinator.

Z pewnością tytuł Parking Mania nie jest dla Was obcy, ale dwa pozostałe mogą być nieznane. UPnP Spy pozwala na zarządzanie własną siecią UPnP, a Akinator to aplikacja pozwalająca czytać w myślach 🙂

Parking Mania

INTERESUJĄCA I WCIĄGAJĄCA ROZGRYWKA
Parking Mania oferuje niezwykle wciągającą, prostą co do zasad rozgrywkę, w której jednak osiągnięcie mistrzostwa wcale nie jest takie łatwe. Dzięki ukrytym obszarom i dodatkowym elementom, premiom czasowym i różnym warunkom jazdy, która czasami jest niezwykle płynna, a innym razem diabelsko trudna, zawsze jest coś do odkrycia i zawsze można pojechać szybciej!

CAŁKOWITA KONTROLA
Parking Mania to gra, która wymaga precyzji, stylu i umiejętności, dlatego również oferuje trzy odmienne, doskonale zbalansowane systemy sterowania, dopasowane do potrzeb każdego gracza: możesz sterować, przechylając urządzenie, lub za pomocą suwaka. Eksperymentuj, znajdź odpowiednie ustawienie i wybierz najlepszy dla siebie schemat sterowania!

NIEZWYKŁA RÓŻNORODNOŚĆ
Ponad 80 pojazdów, wśród których są zarówno samochody sportowe, jak i wielkie ciężarówki, zróżnicowane poziomy z wieloma celami do osiągnięcia w ciągu dnia i nocy, przemieszczanie się pomiędzy parkingami ulicami miasta i drogami szybkiego ruchu, gdzie cały ruch uliczny jest sterowany przez SI – dzięki niezwykłej różnorodności rozgrywki, Parking Mania może zapewnić wiele godzin dobrej zabawy.

PRZEDE WSZYSTKIM ZABAWA
Parking Mania to gra pełna ciekawych dodatków, poczynając od wibracji po kolizji, po możliwość gry przy własnej muzyce oraz melodii z Parking Mania, a także zdobywanie ocen gwiazdkowych ukończonych poziomów na podstawie precyzji wykonanych zadań. Pokaż swoje umiejętności, rywalizuj w zintegrowanej klasyfikacji online i zdobywaj osiągnięcia w trakcie gry!

Parking Mania

UPnP Spy

Akinator

 • UPNP nie jest w promo http://www.windowsphone.com/pl-pl/store/collections/okazje-red-stripe/a8d0f132-554a-48cb-8848-d3eacc90fac9

 • Adam Narożnik

  fajna ta parking mania, wcześniej w ciemno nie chciałem brać, ale promocja to promocja ;D

  • Newsletter

  • Ostatnie komentarze
   • Reklama