Michał Rogowicz | 04-07-2012 11:32 |

Prawo Jazdy dla Windows Phone. Naucz się na egzamin dzięki Lumii

prawo jazdy wp Prawo Jazdy dla Windows Phone. Naucz się na egzamin dzięki LumiiW Windows Marketplace pojawiła się bardzo ciekawa aplikacja, która przyda się przyszłym kierowcom. Od teraz mogą się uczyć zagadnień na egzamin nie tylko w domu przed komputerem, a także z pomocą smartfona z Windows Phone.

Oprogramowanie Prawo Jazdy to nic innego jak zbiór wszystkich pytań testowych dla kierowców ubiegających się o prawo jazdy kategorii A i B. Pytania są ważne do 19 stycznia 2013 roku, a baza danych pochodzi z Ministerstwa Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej. Dlatego możemy być pewni, że mamy do czynienia z oryginalnym materiałem, który na pewno pojawi się na państwowym egzaminie.

W aplikacji Prawo Jazdy możecie skorzystać z dwóch trybów – nauki oraz egzaminu. Oczywiście w pierwszym po kolei dostaniemy wszystkie pytania i natychmiast po udzieleniu odpowiedzi można sprawdzić, czy jest poprawna.

Jeśli chodzi o tryb egzaminu, to jest on taki sam, jak na państwowym. Po zakończeniu testu możemy zobaczyć pytania, gdzie popełniliśmy błąd – jeśli w ogóle będzie simple smile Prawo Jazdy dla Windows Phone. Naucz się na egzamin dzięki Lumii

Prawo Jazdy dla Windows Phone
to bardzo dobra aplikacja, bo teraz można się uczyć nie tylko w domu, ale także w drodze do pracy, szkoły, podróżując pociągiem, autobusem czy samochodem z innym kierowcą. W ten sposób czas nie będzie marnowany. Zgadzacie się ze mną?

Aplikację można oczywiście zainstalować na smartfonach Nokia Lumia, m.in. Lumia 610, Lumia 710, Lumia 800 i Lumia 900.

Pobierz Prawo Jazdy z Windows Marketplace

  • Damian

    Heheehe za pół roku idę na prawko, to może 😛

  • jasio

    mam prawko od 2 lat A i B i znam przepisy ale ściagnołem z ciekawości sprawdzam i… chodzi 😀 zadnych błędów prosta obsługa rewelacja ale boje sie że ma małą baze zadań ale mimo to polecam Testy na A i na B i nauka

  • Newsletter

  • Ostatnie komentarze
  • Reklama