Michał Rogowicz | 31-07-2013 11:15 |

Poprawka dla Windows Phone GDR2 związana z pamięcią. Zmniejszy zawartość katalogu Inne

Windows Phone GDR2 zarządzanie pamięcią InneJoe Belfiore wyjaśnia jak będzie działać poprawka dla aktualizacji systemu operacyjnego Windows Phone GDR2 związana z zarządzaniem pamięcią. Wiem jak to brzmi – poprawka aktualizacji, ale tak faktycznie jest. Dotyczy to dokładnie katalogu Inne.

Obecnie nadal czekamy na udostępnienie nam aktualizacji systemu operacyjnego Windows Phone o nazwie GDR2. A już będziemy spodziewać się poprawki. Wprowadzi ona zmiany w zarządzaniu pamięcią. Dokładnie chodzi o katalog Inne, który zawiera pliki niekoniecznie nam potrzebne, a jednak są. Mam na myśli załączniki maili, dodatkowe pliki, czy zapisy z gier, czy aplikacji. Niestety nie są usuwane z czasem, a stale się zbierają. W tej chwili na swojej Lumii 920 mam ponad 1,7 GB takich „śmieci”.

Po zainstalowaniu tych aktualizacji oraz poprawek zawartość tego katalogu nie zniknie. Nadal będzie zajmować trochę miejsca w pamięci telefonu, ponieważ niektóre z tych plików są po prostu ważne i potrzebne dla nas, np. załączniki maili.

Ale jak zapewnia Joe Belfiore teraz zawartość katalogu Inne w pamięci będzie się dynamicznie zmieniać. Oczywiście dane będą się tam zapisywać, ale mają się też usuwać.

A tymczasem nadal czekajmy na aktualizację…

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama