Michał Rogowicz | 07-11-2013 15:01 |

Polska jesień w obiektywie Nokia Lumia 1020. Odwzorowanie kolorów robi wrażenie. Galeria

Zdjęcie wykonane Nokia Lumia 1020

Zdjęcie wykonane Nokia Lumia 1020

Mam dla Was kilkanaście fotek, które zrobiłem 1 listopada, gdy wracałem spacerkiem do domu w moim rodzinnym mieście. Wszystkie zdjęcia zostały wykonane za pomocą aparatu fotograficznego PureView 41 Mpix umieszczonego w smartfonie Nokia Lumia 1020.

Do tej pory opublikowałem kilka galerii zdjęć oraz filmików związanych z aparatem fotograficznym PureView 41 Mpix oraz aplikacji Nokia Camera w smartfonie Nokia Lumia 1020. Tym razem mam dla Was trochę natury.

Gdy 1 listopada wracałem sobie spacerkiem do domu z cmentarza, przeszedłem się laskiem, miejscem znanym z dziecięcych lat… I to był strzał w dziesiątkę.

Udało mi się uchwycić kilka ciekawych momentów, ale szczególnie dumny jestem z dwóch zdjęć – pnia drzewa oraz szyszki. Z tych dwóch fotek jestem naprawdę mega zadowolony. Co o nich sądzicie?

Ogólnie na wszystkich można dostrzec bardzo dobre odwzorowanie kolorów i nasycenie barw. Wyglądają naprawdę realistycznie – szczególnie na pomarańczowym (?) liściu to widać. W „realu” tak faktycznie wyglądał – kolor identyczny po prostu.

Żadne zdjęcia nie zostały obrobione w żadnym programie graficznym w komputerze, ani w smartfonie Lumia 1020. Fotki zrobione w trybie automatycznym. Jedno opisane zdjęcie jest w trybie ręcznego ustawienia ostrości.

Rozdzielczość 5MP znajdziecie tutaj, a powyżej 30MP tutaj.

Jesień obiektywem Nokia Lumia 1020

Obraz 1 z 13

Zdjęcie wykonane w trybie automatycznym. Photo by Nokia Lumia 1020.

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama