Michał Rogowicz | 17-05-2012 09:14 |

Pogaduszki. Komunikator internetowy Gadu Gadu na Windows Phone

pogaduszki dla windows phoneW Windows Marketplace można znaleźć nowy komunikator internetowy o nazwie Pogaduszki, który pracuje na protokole Gadu Gadu. W ten sposób na smartfonach Nokia Lumia można pogadać ze znajomymi na Gadu Gadu.

Pogaduszki to klient protokołu polskiej sieci Gadu-Gadu, przez co można rozmawiać ze znajomymi gdziekolwiek się jest.

Oprogramowanie jest dostępne jest zupełnie za darmo, bez reklam i ograniczeń. Ponadto komunikator internetowy Pogaduszki został wykonany w stylu Metru UI.

Dostępne są także powiadomienia push, które pozwolą otrzymywać wiadomości nawet wtedy, gdy aplikacja będzie wyłączona.

W komunikacji aplikacji pośredniczy mój prywatny serwer, po to by zrealizować powiadomienia push i dostępność po zamknięciu aplikacji. Żadne dane logowania oraz rozmowy nie są zapisywane na trwałe. W opcjach możesz wyłączyć komunikację z serwerem Pogaduszków, jednakże wtedy powiadomienia push nie będą dostępne oraz zostaniesz wylogowany po wyjściu z aplikacji. Nie gwarantuję ponadto, że serwer będzie cały czas dostępny – w przypadku braku możliwości połączenia aplikacja połączy się bezpośrednio z serwerami Gadu-Gadu.

napisał o swoim programie autor.

Komunikator można zainstalować na smartfonach Nokia Lumia, m.in. Nokia Lumia 610, Nokia Lumia 710, Nokia Lumia 800 oraz Nokia Lumia 900.

Czy zamierzacie z tej aplikacji korzystać?

Pobierz Pogaduszki z Windows Marketplace

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama