Michał Rogowicz | 10-01-2014 13:24 |

Pobierz AppFolder (Foldery) z Lumia Black już teraz!

Foldery dla Windows Phone

Foldery dla Windows Phone

Jedną z najciekawszych nowości z aktualizacji Lumia Black jest funkcja AppFolder, czyli po polsku normalnie Foldery. Oprogramowanie już można pobrać z Windows Phone Store na smartfona Lumia z Windows Phone 8!

Dzisiaj informowałem o dostępności aktualizacji Lumia Black dla smartfonów Lumia 925 oraz Lumia 1020, a teraz mam jeszcze ciekawszą wiadomość. Już teraz nie musicie czekać, aż oprogramowanie będzie dostępne, bowiem aplikacja Foldery (AppFolder) jest już dostępna w Windows Phone Store.

Uporządkuj ekran główny i szybciej znajduj różne elementy dzięki Folderom. Możesz zgromadzić podobne aplikacje albo mieć najczęściej używane ustawienia w jednym miejscu — wybór należy do Ciebie. Wystarczy, że stworzysz i nazwiesz folder, dodasz żądane aplikacje i ustawienia, a następnie przypniesz go do ekranu głównego. Możesz utworzyć tyle folderów, ile chcesz, i swobodnie je edytować.

Foldery pozwalają uporządkować ekran główny we własny sposób.

tak opisywana jest aplikacja w sklepie Microsoftu.

A jak to działa w praktyce? Otóż dokładnie tak samo, jak w opisie. Stworzyłem folder, dodałem tam programy z listy, a następnie całą grupę na ekran główny. Wszystko proste i czytelne.

Do tej pory sprawdziłem i aplikację Foldery pobrałem na Lumia 1020 i Lumie 920.

A jak z pozostałymi? Możecie potwierdzić w komentarzu?
Szczególnie, jak wygląda sytuacja z smartfonami z 512 MB RAM…

Foldery

 • leucomax

  Na Lumi 520 śmiga jak ta lala 🙂

 • jarek

  A co apką na WP7? Samsung taką opracował. To byłaby super sprawa.
  Nokia Lumia 800

 • placek

  Ja jak zwykle głos malkotenctwa w stosunku do WP :-). Wow, Microsoft odkrył coś, co Symbian miał odkąd pamiętam, a nawet Android ma to od conajmniej 2 lat. A pamiętam, że jeszcze na początku drogi WP czytałem jak to MS zachwalał, że wszystko takie płaskie i nie ma folderów. A tu się okazuje, że jednak mogą być przydatne, a dla niektórych wręcz niezbędne? Ciągle sprawdza się to co piszę od bardzo dawna: WP to ciągle system w wersji beta, takiej otwartej beta. Coraz bliżej mu do pełnej wersji, ale tak na prawdę użytkownicy ciągle pracują na otwartej becie.

  • Newsletter

  • Ostatnie komentarze
   • Reklama