Michał Rogowicz | 18-06-2013 11:02 |

Plotka o 6-calowej Nokii i 4-rdzeniowym smartfonie Lumia. A może to ten sam model?

Wczoraj publikowałem aluminiową Lumie, która miała być takową wersją Lumii EoS. Jednak to może być całkiem innego, a mianowicie 6-calowy phtablet z 4-rdzeniowym procesorem, bo takowe zdjęcie też krąży po sieci. Czyżby Nokia szykowała monstrum o potężnych możliwościach?

Już po opublikowaniu tekstu o aluminiowej Lumii EoS, pomyślałem, że jednak jest to nieco większe chyba urządzenie. A już wcześniej krążyły plotki po sieci o phtablecie Nokii, czyli konkurencji dla Note.

Dlatego ja tak sobie myślę, że to jednak może być całkowicie nowy model fińskiego producenta, który będzie połączeniem smartfona i tabletu. Myślę, że granica 5,5-6 cali jest optymalna, jeśli chodzi o przekątną ekranu.

A Wy co sądzicie jeśli patrzycie na poniższe zdjęcie? Jest tam możliwy ekran 6 cali?

lumia eos aluminium

Ponadto w inny serwis donosi o zdjęciu z benchmarka, który pokazuje smartfona Nokia z 4-rdzeniowym procesorem. Wszystko wspomagane układem graficznym Adreno 350, a rozdzielczość ekranu wyniesie 720p. Nie ma jeszcze wsparcia dla 1080p.

phtablet 4-rdzenie Nokia

Ja bym się wcale nie zdziwił jakby to był naprawdę ten sam samrtfon i będzie to naprawdę wielkie urządzenie pod względem konstrukcji, ale także danych technicznych. Ciekawi mnie tylko, czy faktycznie jest to możliwe, a może to kolejna plotka… CHociaż cały czas strona z tymi danymi jest dostępna… Może faktycznie Nokia przygotowuje takie urządzenie…

Ja jednak teraz na pewno czekam do 11 lipca do premiery Lumii EoS! 🙂

A Wy co sądzicie? Jest możliwe takie duży smartfon/tablet Nokii?

  • Kamilek

    Nie będzie

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama