Michał Rogowicz | 30-08-2012 10:47 |

PlayUp. Nowe, przenośne głośniki od Nokii i JBL

Nokia PlayUpFirmy Nokia oraz JBL przygotowały wspólny owoc współpracy. Jest to przenośny, mobilny głośnik przeznaczony dla telefonów komórkowych i nie tylko. Nokia PlayUp ma się wyróżniać jeszcze większą mocą co Nokia Play 360.

Nowe głośniki Nokia PlayUp mają być kontynuacją modelu Nokia Play 360. Ale w tym modelu swój duży udział ma JBL.

Nokia PlayUp to wspólne dzieło firm Nokia oraz JBL. Szczególnie udział tej drugiej może być dla użytkowników kluczowe. Produkty JBL są jednymi z najlepszych na rynku muzycznych, więc głośnik PlayUp też powinien być ciekawym urządzeniem.

Głośniki PlayUp mają się wyróżniać tym, że dźwięk będzie emitowany we wszystkich kierunkach, więc ich jakość powinna być bardzo dobra. Maksymalna moc wydobywająca się z głośników wynosi 89dB, co powinno starczyć na nagłośnie małej domówki, czy potańcówki w ogrodzie.

Sparowanie PlayUp z teleofnem nie stanowi żadnego problemu. Możemy do tego wykorzystać Bluetooth oraz NFC. Ta druga technologia zostanie udostępniona w Windows Phone 8. W ten sposób połączenie głośników z telefonem będzie trwało sekundę. Nie brakuje również standardowego wejścia jack 3,5 mm.

Wymiary Nokia PlayUp to 118 x 118 x 128mm, a waga – 760g. Z kolei bateria zainstalowana w urządzeniu ma pozwolić na 10 h słuchania muzyki. Produkt będzie sprzedawany w czterech wersjach kolorystycznych – niebieski, żółty, biały i czarny.

PlayUp to dopiero początek gadżetów przeznaczonych dla telefonów i smartfonów Lumia. Już niedługo powinny pojawić się dodatkowe akcesoria.

A Wy co sądzicie o PlayUp? Ja chyba zdecyduję się na kupno, bo używam Play 360 i chciałbym już coś mocniejszego 🙂

 • Razor101

  Nokia nie współpracuje aby Monster Cable? Myślałem że to znimi stworzy coś nowego.

  • Michal_Rogowicz

    też, ale widocznie nie zamykają się na jedną firmę

  • Newsletter

  • Ostatnie komentarze
   • Reklama