Michał Rogowicz | 11-03-2013 11:35 |

Place Tag Beta. Oznacz miejsce gdzie jest robione zdjęcie [Windows Phone]

Place Tag BetaKolejna aplikacja od Nokii dedykowana smartfonom Nokia Lumia. Tym razem możemy oznaczyć miejsce gdzie jest robione to zdjęcie. Oprogramowanie Place Tag Beta dedykowane jest systemowi Windows Phone.

Place Tag Beta to nowa aplikacja przeznaczona na smartfony Nokia Lumia z systemem operacyjnym Windows Phone 8. Starsze wersję platformy Microsoftu jeszcze nie mają możliwości pobrania tego programu. Ciekawe tylko, czy w ogóle się pojawią…

Wracając jednak do samej aplikacji Place Tag Beta, to pozwala ona na udostępnienie informacji na zdjęciu o miejscu, gdzie aktualnie przebywamy i czego robimy zdjęcie. Jeśli mamy przed sobą muzeum, czy jakiś sławny budynek, to taka wiadomość pojawi się na zdjęciu.

Zobacz także: Aplikacja Filmweb.pl debiutuje na Windows Phone! Nareszcie!

Taka przygotowaną fotkę można wysłać do dowolnej osoby jako bardzo oryginalna pocztówka. Taka na pewno by była ciekawsza niż kupiona w kiosku z pamiątkami.

Dostępne są także wskazówki ułatwiające dojechanie do wybranego celu.

Jest to druga aplikacja wydana przez Nokie w ostatnich dniach. Dzisiaj jeszcze informowałem Was o Nokia Gleam Me. Jest to aplikacja do autoportretu.

Oprogramowanie jest dostępne tutaj.

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama