Michał Rogowicz | 03-12-2012 12:16 |

PhotoBeamer. Aplikacja wyłącznie dla Nokia Lumia do udostępniania plików

photobeamer dla Nokia LumiaFirma Nokia udostępniła kolejną aplikację dostępną wyłącznie na smartfony Nokia Lumia. Jest to oprogramowanie PhotoBeamer, które pozwala na szybki sposób odtworzyć zdjęcia czy filmy na ekranie monitora, czy telewizora.

Do tej pory Nokia udostępniła kilka aplikacji dostępnych tylko i wyłącznie na smartfonach Nokia Lumia z Windows Phone.

PhotoBeamer to nowy, innowacyjny i prosty sposób wyświetlania zdjęć na dowolnym ekranie. Wystarczy skierować telefon Nokia Lumia na dowolny ekran, na którym wyświetlana jest strona www.photobeamer.com i już można cieszyć się zdjęciami w dowolnym miejscu, w towarzystwie rodziny i znajomych. To przenośny projektor dostępny zawsze i wszędzie.. Funkcje: Wyświetlaj zdjęcia z telefonu Nokia Lumia na dowolnym ekranie obsługującym współczesne przeglądarki internetowe — np. ekranie komputera, ekranie z projektora, na laptopie.Szybko i łatwo: nie jest wymagana konfiguracja ani rejestracja.PhotoBeamer działa w dowolnej sieci 3G/4G i Wi-Fi.

tak opisuje swoją aplikację Nokia.

PhotoBeamer działa na prostej zasadzie. Aby zdjęcia wyświetlać na innym urządzeniu, musimy na nim wejść na stronę photobeamer.com i tam wybrać album, który chcemy pokazać a następnie zeskanować na tym portalu kod QR. Natychmiast na drugim urządzeniu pojawią się zdjęcia, a na Lumii 820 lub Lumii 920 należy przełączać fotki.

Na razie PhotoBeamer jest kompatybilne tylko z Windows Phone 8.

Mi się ta aplikacja bardzo podoba i już ją sobie zainstalowałem na swojej Lumii 920. Wam też to radze, to co ciekawe oprogramowanie!

Pobierz PhotoBeamer

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama