Michał Rogowicz | 24-06-2014 15:55 |

OneDrive: Dwa razy więcej GB, niższe ceny

OneDrivePotwierdziły się doniesienia, że Microsoft planuje zmiany w OneDrive. Każdy nowy, zarejestrowany użytkownik otrzyma teraz 15 GB przestrzeni w chmurze zamiast 7 GB, a to początek.

OneDrive po zmianę nazwy, przeżywa kolejne zmiany. Dokładnie chodzi o zwiększenie atrakcyjności chmury OneDrive dla użytkowników.

Od teraz każdy nowy użytkownik zamiast 7 GB otrzyma ponad dwa razy więcej – 15 GB. Jest to naprawdę sporo więcej i brawo dla Microsoftu za ten ruch.

Wszystkie subskrypcje pakietu Office 365 otrzymają aż 1 TB przestrzeni w OneDrive. Dotyczy to zarówno pakietu Office 365 Home (1 TB dla każdego z użytkowników/5 możliwych), Office 365 Personal jak i wersji University (1 TB dla subskrypcji). Podoba się? 🙂

Obniżono również ceny, co jest chyba najważniejsze. Miesięczna opłata za korzystanie z 100 GB dysku OneDrive wynosić będzie 8 PLN (zamiast 30 PLN). Za dwukrotnie większą przestrzeń dyskową użytkownik zapłaci 16 PLN (zamiast 45 PLN). Wszyscy obecni użytkownicy automatycznie otrzymają niższą cenę usługi.

Brawo, podobają mi się te zmiany…

Co więcej klienci polecający usługę znajomym będą mogli uzyskać do 5 GB dodatkowego miejsca, po 500 MB za każdą osobę, która zaakceptuje zaproszenie do OneDrive. Klienci mogą również uzyskać 3 GB bezpłatnej przestrzeni dyskowej za wykorzystanie funkcji automatycznego kopiowania zdjęć ze swojego telefonu do OneDrive.

  • jacek

    a na yahoo za darmo 1 TB

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama