damian | 26-04-2013 11:16 |

Oficjalna aplikacja Tumblr dostępna dla Windows Phone 8 – wsparcie dla blokady ekranu i…

TumblrPrzez ostatnie kilka miesięcy Windows Phone Store z lewej i z prawej zalewany jest oficjalnymi aplikacjami największych developerów oraz producentów oprogramowania, co oczywiście nas cieszy. W tym tygodniu również nie mogło być inaczej i wszyscy sympatycy mikroblogowania oraz jednocześnie posiadacze urządzeń z WP8, doczekali się oficjalnej appki Tumblr!

Obsługująca obecnie 102 miliony blogów, globalna sieć społecznościowa nie jest zarezerwowana już tylko i wyłącznie dla Androidowców oraz Apple-fanów, ale trafi również na urządzenia z mobilnymi wersjami Windowsa. Czego możemy spodziewać się po appce? Już sprawdzamy!

Pierwsze i najważniejsze pytanie – czy aplikacja posiada wsparcie dla GIF-ów? Możecie odetchnąć z ulgą, gdyż posiada je jak najbardziej! Oprócz tego, pozwala na udostępnianie i dzielenie się animacjami, materiałami wideo, cytatami, linkami, wiadomościami tekstowymi oraz zdjęciami. Aplikacja dopasowana została oczywiście do możliwości urządzeń mobilnych oraz stylistyki Windowsa Phone 8, dzięki czemu poruszanie się po niej jest niezwykle intuicyjne i proste.

Dzięki wsparciu dla blokady ekranu, najnowsze obrazki, które pojawiły się na Twojej tablicy wyświetlane mogą być na kafelkach w czasie rzeczywistym lub też zmieniać się co jakiś czas.

Jeżeli chcecie przetestować Tumblr na swoim urządzeniu to zapraszam Was do sklepu z aplikacjami, gdzie pobierzecie go całkowicie za darmo! Ktoś już testował appkę? 😉

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama