Michał Rogowicz | 01-07-2013 13:29 |

Nowości w Windows Phone Store: Ruzzle, Zombie HQ, a Halo Spartan Assault już niedługo

ruzzle freeW sklepie z aplikacjami dla Windows Phone można znaleźć dwa ciekawe tytuły – Ruzzle oraz Zombie HQ. Ponadto w połowie lipca w Windows Phone Store ma zadebiutować Halo Spartan Assault. Jednak obecnie Ruzzle oraz Zombie HQ dostępne są za darmo.

Nowości

Gra Ruzzle free to nic innego, jak zabawa słowami. Musimy w określonym czasie ułożyć z liter jak najwięcej słów. Pojedynkować możemy się sami ze sobą lub z kimś znajomym. Do rozegrania są trzy rundy i oczywiście wygrywa ta osoba, która ułoży jak najwięcej wyrazów oraz najbardziej skomplikowane. Oprogramowanie dostępne jest na Windows Phone 7.5 oraz Windows Phone 8.

Zombie HQ

Druga nowość to kolejna gra typu zabij zombie. Oczywiście po raz kolejny „ubrane” w nową grafikę. Jednak tytuł Zombie HQ to całkiem ciekawa gra, która jest dostępna za darmo. Grafika jest całkiem przyjemna dla oka, a grywalność – jak na razie nie budzi zastrzeżeń na mojej Lumii 920.

Zobacz także: Nokia mocno rozwija mapy. Już 49 tys. map budynków z 45 krajów w Here Maps

Zasada jest oczywiście taka sama, jak we wszystkich takich grach. Wybieramy postać (mężczyzna lub kobieta), któą musimy pokonać wszystkich zombie na świecie, tak aby go uratować. Oczywiście tylko my możemy tego dokonać.

Do wybory jest kilka broni – strzelby, karabiny szturmowe, snajperskie, pistolety maszynowe, miotacze ognia, piły łańcuchowe oraz pałasze. Ale to nie wszystko, jest ich jeszcze więcej.

Zombie HQ działa tylko na Windows Phone 8.

Niedługo premiera

Ponadto w Windows Phone Store zadebiutuje już niedługo ciekawy tytuł, który mobilnym graczom nie trzeba przedstawiać. Jest to Halo Spartan Assault. Według najnowszych informacji, ta gra już w połowie lipca zadebiutuje w sklepie z aplikacjami.

Ruzzle free

Ruzzle free

Zombie HQ

Zombie HQ

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama