Michał Rogowicz | 30-10-2013 12:28 |

Nowości w Windows Phone Store: Rail Rush, AE Angry Chef, CJ: Strike Back i Zombie Derby

Zombie Derby

Zombie Derby

Przez ostatnie dni w Windows Phone Store zadebiutowało kilka nowych gier. Postanowiłem nie pisać o nich osobno, a zebrać ich w jeden tekst. I dzisiaj chce Wam zaprezentować cztery gierki, które nie powalają, jakością, na kolana, ale są ciekawe – Rail Rush, AE Angry Chef, CJ: Strike Back i Zombie Derby.

Rail Rush

Zasada gry oczywiście niczym specjalnym się nie wyróżnia. Nasz bohater ląduje w pojedynczym wagonie i porusza się po szynach. Proędkość zwarsta, a my musimy zbierać kamienie szlachetne, m.in. diamenty i klejnoty.

Najważniejsze funkcje gry Rail Rush:
– 12 różnych charakterów,
– super dopalacze,
– 4 różne światy, ukryte poziomy,
– wiele osiągnięć do zdobycia,
– statystyki.

Aplikacja jest dostępna za darmo i można ją zainstalować na smartfonach z Windows Phone 8.

Rail Rush

AE Angry Chef

To kolejna prosta, ale ciekawa gierka. Wcielamy się w postać kucharza, który biegnie po dwóch ścianach i przeskakuje pomiędzy nimi. Oczywiście trzeba omijać różne przeszkody oraz zwierzęta na drodze. Tytuł oferuje sporo plansz, a sam interfejs jest prosty.

AE Angry Chef

CJ:Strike Back

To gra identyczna do AE Angry Chef Tylko tutaj jest zmieniona postać, a także przeciwnicy. Tak to zasada jest taka sama.

CJ:Strike Back

Zombie Derby

To chyba najciekawsza gra pośród wszystkich tych czterech nowości. Musisz w niej przejąć kontrole autem i zabijać zombie. Graficznie nie wygląda źle, a co najważniejsze – wciąga strasznie. Ja już kilka godzin męczę tą grę 🙂

– 5 zabójcze auta do jazdy,
– 5 obszerne poziomy do odkrycia,
– Szeroko modyfikowalne pojazdy,
– grafika 3D,
– Wciągający gameplay.

Zombie Derby

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama