Michał Rogowicz | 02-07-2014 10:46 |

Nowości w Windows Phone Store: Kabarety, Rival Knights

Kabarety dla Windows PhoneDzisiaj mam dla Was dwie nowości z sklepu Windows Phone Store. Pierwszy tytuł to Kabarety, czyli po prostu ciekawy zbiór ciekawych skeczów. Natomiast Rival Knights to nowa gierka Gameloftu, w której trzeba wykazać się zręcznością.

Kabarety

Oprogramowanie zostało przygotowane przez zespół programistów z Agory. W aplikacji można znaleźć polskie skecze, stand-upy i improwizacje czołowych kabareciarzy. Wszystkie umieszczone tam materiały wideo są tam dostępne w pełni legalnie. W Kabaretach znajdziecie, m.in.: Abelard Giza, Grupa AD-HOC, Kabaret Limo, Kabaret Smile, Kryspin i Paranienormalni, Łowcy.B, Spadkobiercy, Ścibor Szpak.

Aplikacja jest dostępna za darmo na Windows Phone 8 oraz Windows Phone 8.1. W praktyce działa całkiem sprawnie – jeszcze mi nie odmówiła posłuszeństwa, a interfejs jest przejrzysty i przyjemny dla oka.

Kabarety

Rival Knights

To produkcja przygotowana przez Gameloft i może przydać się fanom epoki Średniowiecza. Zasada gry jest bardzo prosta – musimy pokonać naszego przeciwnika, tak aby spadł z konia. Oczywiście musimy uważać, abyśmy sami nie spadli, bądź nie zostali trafieni. W tym tytule jest sporo możliwości rozbudowy naszego sprzętu, a także do wyboru jest kilkadziesiąt różnych broni. Jest także tryb multiplayer, który pozwala na pojedynki w sieci. Bardzo fajnie!

Rival Knights dla Windows Phone

Rival Knights jest dostępny za darmo dla Windows Phone 8 oraz Windows Phone 8.1. Są jednak dostepne w grze mikropłatności.

Rival Knights

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama