Michał Rogowicz | 02-12-2013 14:00 |

Nowości w Windows Phone Store: iRunner, Sky Cups, Nokia Video Director

Windows Phone Store

Windows Phone Store

W ostatnich dniach w Windows Phone Store pojawiło się sporo nowych aplikacji. Jest kilka ciekawych tytułów (iRunner, Sky Cups) oraz program przygotowanych przez fińskiego producenta – Nokia Video Director.

Windows Phone Store naprawdę w ostatnich miesiącach się mocno rozwija, tzn. szybko, aplikacji przybywa w tempie około 500 dziennie.

iRunner

To kolejna gra typu biegnij bohaterem, zbieraj punkty i omijaj przeszkody. W tym tytule naszą postacią jest coś nieokreślonego (ciastko?) z kucykiem… Musimy zbierać baterię, które są rozłożone na planszy, a także omijać przeszkody. W jaki sposób? Skacząc, jeszcze wyżej skacząc i ślizgając się… Gracz może wybrać jeden z trzech trybów: Training, Normal, Challenge. Plansz do wyboru jest 16.

iRunner

Sky Cups

To ciekawa, gra w której trzeba wykazać myśleniem. Trzeba układać tak filiżanki, aby trzy takie same były obok siebie – wtedy znikają. Pojawiają się one z dwóch stron i zmieniają się w trakcie rozgrywki, tak aby pasowały do obecnej sytuacji na stosie. Na samej górze umieszczony jest hipopotam i naszym zadaniem jest to ściągnąć na ziemię. Pierwsze planszę wydają się bardzo proste, ale z czasem poziom wzrasta. W Sky Cups jest dostępnych 5 różnych światów, w których jest ponad 90 poziomów. Gra składa się również z kilku trybów – arcade, puzzle, bubbles, jewels.

Sky Cups to naprawdę wciągająca gra 🙂

Sky Cups

Nokia Video Director

To oprogramowanie przygotowane przez fińskiego producenta telefonów komórkowych. Jest to oprogramowanie Nokia Video Director, które powinno zainteresować osoby powiązanie z reportażami telewizyjnymi. W aplikacji jest dostępnych kilka projektów filmowych, m.in. Sport, Wakacje, Wiadomości, czy Ogłoszenia.

Nokia Video Director jest ściśle powiązane z tabletem internetowym. Na smartfonie tylko zmontujemy filmik, a wszelka edycja odbywa się na tablecie internetowym. Czyżby była to pierwsza aplikacja Nokii na Lumie 2520 i kolejne tablety?

Nokia Video Director

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama