Michał Rogowicz | 23-05-2013 10:14 |

Nowe gry EA na wyłączność, cztery starsze już dla wszystkich…

Skończył się czas wyłączności dla czterech gier od studia deweloperskiego EA dla smarttfonów Nokia Lumia. Od teraz gry Trivial Pursuit, Parking Mania, Game of Life i Spy Mouse są teraz dostępne dla wszystkich w Windows Phone Store.

Z pewnością omżemy to traktować jako zamianę. Ale dzisiejsze gry, które zostały dodane przez EA na wyłączność dla Lumii są o wiele ciekawsze niż te teraz. Są to tytuły: Real Racing 2, Mass Effect:Infiltrator, Tiger Woods 12 i NBA JAM.

Wracając jednak do gier Trivial Pursuit, Parking Mania, Game of Life i Spy Mouse, to teraz mogą je pobrać wszyscy posiadacze smartfonów z Windows Phone.

Trivial Pursuit

Trivial Pursuit

Jest to prosta gra, w której możemy bawić się z znajomymi. Jest to tytuł typu zadaj pytanie i odpowiedź.

Trivial Pursuit

Parking Mania

Parking Mania

Parking Mania oferuje niezwykle wciągającą, prostą co do zasad rozgrywkę, w której jednak osiągnięcie mistrzostwa wcale nie jest takie łatwe. Dzięki ukrytym obszarom i dodatkowym elementom, premiom czasowym i różnym warunkom jazdy, która czasami jest niezwykle płynna, a innym razem diabelsko trudna, zawsze jest coś do odkrycia i zawsze można pojechać szybciej.

Ponad 80 pojazdów, wśród których są zarówno samochody sportowe, jak i wielkie ciężarówki, zróżnicowane poziomy z wieloma celami do osiągnięcia w ciągu dnia i nocy, przemieszczanie się pomiędzy parkingami ulicami miasta i drogami szybkiego ruchu.

Parking Mania

The Game of Life

The Game of Life

Nie wychylaj się lub żyj na krawędzi, grając w jedną z najpopularniejszych gier familijnych. Zobacz, jak ożywa dzięki animowanym żetonom, krętym drogom i malowniczym krajobrazom. Skorzystaj z istniejącego tagu gracza Xbox LIVE lub stwórz nowy za pośrednictwem menu głównego Windows Phone.

The Game of Life

SPY mouse

SPY mouse

Wybierz się w epicką podróż, przygotowaną przez autorów Flight Control i Real Racing! Agent Squeak to SPY mouse, supertajny szpieg działający dla dobra myszy na całym świecie. Dostępnych jest 70 poziomów.

SPY mouse

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama