Michał Rogowicz | 05-11-2013 16:26 |

Nowa wersja aplikacji InfoNokia.pl na Windows Phone. Pobierajcie i oceniajcie

InfoNokia.pl na Windows Phone

InfoNokia.pl na Windows Phone

Miło mi poinformować, że w Windows Phone Store zadebiutowała nowa wersja oprogramowania InfoNokia.pl na system operacyjny Windows Phone 7.5 oraz Windows Phone 8. W najnowszej wersji macie do czynienia z nowym interfejsem, ale nie tylko.

Poprzednia wersja aplikacji InfoNokia.pl na Windows Phone była dostępna od początku pojawienia się programu w Windows Phone Store. W tamtejszym stanie już nie zachęcała do aktywnego użytkowania i dlatego postanowiłem postarać się o nową wersję InfoNokia.pl na Windows Phone. Udało się, po raz kolejny pomógł Karol Szmaj z Whalla Labs!

Efekt pracy jego i całej firmy możecie zobaczyć już w Windows Phone Store. Aktualizacja na pewno pojawi się w Lumii, a jak nie to możecie sami wejść do sklepu i odszukać InfoNokie i zaktualizować.

Oprócz nowej grafiki, poprawiono jeszcze kilka rzeczy, tak aby aplikacja była jak najbardziej funkcjonalna i przyjazna. Oczywiście sporo jest jeszcze do zrobienia – i tutaj prośba do Was, dajcie znać w komentarzu jakie funkcje by się jeszcze przydały.

Nowości w InfoNokia.pl v1.4.0.0 dla Windows Phone

– aplikacja powinna działać szybciej kiedy cofamy się z newsa do listy,
– kompletnie nowy design,
– usprawnione przewijanie feeda.

Obecnie skupiliśmy się na tym, aby oddać Wam aplikację, która będzie działać sprawniej. Teraz mamy bazę wyjściowa do dalszych modyfikacji, może się uda. Ale teraz mam pytanie do Was – co byście jeszcze oczekiwali? Naprawdę dajcie znać w komentarzu, a może uda się to zrealizować..

A teraz pytanie – korzysta z aplikacji InfoNokia.pl? Dajcie lubię to z fejsa u góry, albo w komentarzu. Bardzo mnie ciekawią statystyki z bloga 🙂

InfoNokia.pl na Windows Phone

 • Bemol

  Wszystko fajnie ale moglibyście zmienić wygląd bloga bo wygląda jak z czasów PRL. Zresztą wygląd odrzuca ludzi przecież to widać, pod każdym (prawie) tematem 0 komentarzy. Do tego mało info o działaniach noki, poradników itp. Nawet wpworld specjalizuje sie w wp a o noki pisze codziennie 😉

  • Damian

   jak w 2011 kupowałem mojego klawiszowca nokie to strona wyglądała tak samo 😛

  • pracujemy nad poprawą, jednak sam design w tej chwili nie będzie zmieniony…

   • Bemol

    Mam nadzieje ! 😉 Ale powinniście zmienić szatę graficzną, chociaż odświeżyć grafikę.

 • krzysiwonka

  Może dałoby rade żeby na żywym kafelku infonokia pojawiał się nowy dodany przez Was artykuł. Każdy widząc coś takiego wiedziałby że trzeba otworzyć aplikację i zobaczyć o czym nowym piszecie…..

 • krzysiwonka

  Niestety żadnej aktualizacji nie dostałem. Po sprawdzeniu przez sklep MS też nic niema. Ostatnią aktualizacje pokazuje z 21 stycznia….. O co chodzi?

  • Newsletter

  • Ostatnie komentarze
   • Reklama