Michał Rogowicz | 12-12-2013 12:19 |

Nowa Nokia Lumia z ekranem 5,2 i tablet Lumia z ekranem full HD? Plotki

Nokia Lumia nowe urządzenia

Nokia Lumia nowe urządzenia

W sieci pojawiły się kolejne plotki dotyczące nowych produktów fińskiego producenta. Tym razem chodzi o smartfona/phableta Nokia Lumia z ekranem 5,2 cala, a także być może o tablet internetowy Lumia z wyświetlaczem z rozdzielczością full HD.

Co jakiś czas w zagranicznych mediach pojawią się niepotwierdzone informacje na temat owych urządzeń. Tym razem blog mynokiablog.com opublikował ciekawy screen przedstawiający dwa nowe produkty Nokii. Są to kolejne sprzęty, bo niedawno pisałem o nowej Lumii z Dual-SIM.

Nowy phablet Lumia z ekranem 5,2 cala?

Na screenie widać opis urządzenia, który miałby charakteryzować się wyświetlaczem o przekątnej 5,2 cala. Ekran jest duży, więc pewnie specyfikacja techniczna też będzie na wysokim poziomie, coś pokroju Lumia 1520.

Być może w nowej Lumii zobaczymy czterordzeniowy procesor Snapdragon 800, co najmniej 1 GB RAM, a także aparat fotograficzny PureView. Ale nie wiadomo jaka duża będzie matryca…

Nokia pracuje nad tabletem Lumia?

Na zdjęciu widać, że nowe urządzenie będzie mieć ekran z rozdzielczością full HD z LCD IPS z modułem 4G. Niestety nic więcej nie wiadomo. Najprawdopodobniej będzie to tablet internetowy z wyświetlaczem. Zagraniczny blog donosi, że będzie to ekran o przekątnej 8,3 cala.

Na razie na temat tych dwóch produktów to są zwykłe plotki, więc trzeba poczekać jeszcze na potwierdzenie…

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama