Michał Rogowicz | 23-09-2013 13:55 |

Nowa Nokia Lumia 929 z aparatem 20 Mpix dla sieci Verizon… Nokia Asha 500 na zdjęciu

Nokia Lumia 929

Nokia Lumia 929

Klienci w USA będą mogli kupić pod koniec roku nowy model fińskiego producenta. Jest to smartfon Nokia Lumia 929, który ma być dostępny tylko dla Verizon. Co ciekawe ma mieć aparat PureView o matrycy 20 megapiksela… Ponadto opublikował także zdjęcie modelu Nokia Asha 500.

Dzięki Twitterowi, a dokładniej profilowi evleaks w tym serwisie mamy kolejne informacje na temat produktów firmy Nokia. Tym razem jest to nowy model Nokia Lumia 929, który ma być przeznaczony tylko i wyłącznie dla amerykańskiej sieci komórkowej Verizon.

Nokia Lumia 929 dla USA

W ofercie amerykańskiego operatora komórkowego Verizon pojawi się pod koniec roku nowy, multimedialny smartfon. Będzie to model Nokia Lumia 929 i ten produkt ma być dostępny tylko i wyłącznie dla Verizon.

W tej chwili nie wiele wiemy na temat tego modelu, ale jak podaje evleaks, Nokia Lumia 929 w sprzedaży pojawi się pod koniec roku. Na zdjęciu widać czarna wersję tego urządzenia, ale pojawi się również biała Lumia 929.

Na pewno jednak pojawi się aparat fotograficzny PureView z matrycą 20 megapikseli. Skąd to wiemy? Otóż taka informacja pojawiła się na obudowie. Podobnie jak wiadomość o obsłudze sieci 4G.

Ja się domyślam, że nie zabraknie WiFi, Bluetooth, być może NFC…

Nokia Asha 500

Nokia Asha 500

Nokia Asha 500

Już wcześniej pisałem o telefonie komórkowym Nokia Asha 500, ale wstyd nie było żadnego zdjęcia, aż do dzisiaj. Już wiemy jak będzie wyglądać model Nokia Asha 500, który również będzie sprzedawany w wersji Dual-SIM.

System operacyjny to na pewno Asha OS, który został umieszczony już w modelu Nokia 501. Ekran ma mieć przekątną 3 cale, a wbudowana pamięć to kilkadziesiąt MB. Na pewno nie zabraknie WiFi, czy Bluetooth.

Kiedy premiera?

Telefon komórkowy Nokia Asha 500 zadebiutuje najprawdopodobniej wraz z Nokia Lumia 1520 i Nokia Lumia 2520 na konferencji prasowej, która ma się odbyć 22 października…

  • Gokuroyu

    Czyżby pierwsza Lumia o ekranie 4,5cala i FullHD, czy może GDR3 doda trzeci rząd kafelków do ekranów HD+ ?

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama