Michał Rogowicz | 26-03-2014 10:08 |

Nokia zaprasza na konferencję 2 kwietnia

Nokia event 2 kwietniaPotwierdzają się informacje o premierze nowych smartfonów fińskiego producenta. Przedstawiciele Nokii zapraszają na konferencję prasową, która zostanie zorganizowana 2 kwietnia w San Francisco.

Już wcześniej informowałem, że na konferencji deweloperskiej Microsoft Build 2014 pojawi się nowy system operacyjny Windows Phone 8.1, ale także co najmniej dwa nowe smartfony fińskiego producenta. I raczej moje przeczucie się nie myliło, ponieważ Nokia zaprasza na swój specjalny event.

Konferencja prasowa firmy Nokia zostanie zorganizowana 2 kwietnia 2014 roku w San Francisco podczas Microsoft Build 2014. Na pewno tego dnia Nokia pokaże nowe multimedialne smartfony marki Lumia. Najprawdopodobniej będą to urządzenia Nokia Lumia 630 oraz Nokia Lumia 930. Drugi model będzie na pewno o wiele ciekawszy,b o zapowiada się na następce Lumii 920 oraz Lumii 925. Ten pierwszy model użytkowałem ponad rok, a drugi przez parę miesięcy. Muszę przyznać, że szczególnie Lumia 925 mi się spodobała.

Mam nadzieje, że to nie koniec telefonów z marki Nokia, ale obawiam się, że to ostatnie sztuki… A Wy co przewidujecie?

źródło: Nokia na Twitterze

 • Zakrza

  Podobno mają zaprezentować pierogi najnowszej generacji.

 • Arek

  Ja czekam na następcę Lumii 1020. Z lepszym procesorem i większą pamięcią masową (min. 64 GB + slot na kartę microSD) oraz z większą pojemnością baterii. No i z szybszym zapisem zdjęć. Większa rozdzielczość ekranu mile widziana, ale niekoniecznie musi być, bo jest dobrze jak jest teraz. Wielkość ekranu 4, 5 cala jest OK, tego bym nie zmieniał, a jeśli już, to max 5 cali. I mamy tel idealny 🙂

  • Newsletter

  • Ostatnie komentarze
   • Reklama