Michał Rogowicz | 17-02-2014 13:52 |

Nokia X w rękach programistów… Niestety w Indiach

Nokia X

Nokia X

Premiera multimedialnego smartfona Nokia X jest już naprawdę bardzo blisko. Świadczą o tym kolejne ruchy fińskiego producenta. Otóż w Indiach, u niektórych deweloperów pojawił się już model Nokia X, aby mogli się zapoznać z nowym smartfonem Nokii z Androidem.

Smartfon Nokia X nie ma przed nami już żadnych tajemnic. Ostatnio wietnamski sklep internetowy opublikował ofertę kupna Nokii X wraz z całą specyfikacją oraz ceną. Dlatego teraz pozostaje nam tylko czekać na oficjalną prezentację. Jednak Nokia nie zamierza spokojnie czekać na ten dzień. Oprócz produkcji w fabrykach, czy rozsyłaniu do dystrybutorów, Nokia pamięta jeszcze o programistach.

Plotki donoszą, że niektórzy deweloperzy otrzymali już swoje egzemplarze smartfona Nokia X. Jednak w żadnym wypadku nie mogą oni ich pokazywać itp. Do czasu premiery mają absolutny zakaz. Ale oni nie mają się zajmować generowaniem plotek, a pracą nad oprogramowaniem.

Jedynie co można się dowiedzieć, to faktycznie nie ma żadnych usług Google. Platforma Google Play zostanie zastąpiona przez własny sklep Nokii oraz Microsoftu. Mają tam być dostępne z Google Play, ale jak to w praktyce będzie wyglądać? Zobaczymy…

źródło: news.softpedia.com

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama