Michał Rogowicz | 19-08-2013 10:25 |

Nokia Video Trimmer oraz YouTube Upload. Nowe aplikacje dla Windows Phone [akt]

Nokia Video TrimmerFirma Nokia przygotowała kolejne autorskie aplikacje przeznaczone na smartfony Nokia Lumia z Windows Phone 8. Nowe oprogramowanie to Nokia Video Trimmer oraz YouTube Upload. Pierwsza aplikacja będzie pozwalać na skracanie filmików.

Są to kolejne aplikacje, które Nokia przygotowała dla smartfonów Nokia Lumia, ale niestety jeszcze ich pobrać nie można… Dziwne, bo są one dostępne w sklepie, opisane, ale nie zainstalujemy ich jeszcze. Ale to nie pierwsza taka sytuacja. To stała praktyka Nokii, albo Microsoftu, że najpierw się pojawią w Windows Phone Store, a dopiero po jakimś czasie jest możliwość pobrania.

Wracając do samych aplikacji, to Nokia Video Trimmer to proste programowanie umożliwiające przycinanie filmików w dowolnym miejscu. Edycja jest bardzo prosta, bo za pomocą dwóch suwaków ustawiamy, gdzie wideo przyciąć. Oczywiście nasz wybór możemy ustawić co do sekundy.

Z kolei YouTube Upload pozwala na wgrywanie plików filmowych do największego serwisu z plikami wideo, YouTube.com, tak aby podzielić się z nim z naszymi znajomymi. Co ważne, YouTube Upload będzie współpracować z Nokia Video Trimmer.

Podobają mi się pomysły na te aplikację i na pewno będę z nich korzystał, zarówno do pracy, jak i dla znajomych. Teraz trzeba poczekać… Zaktualizuje wpis, jeśli sytuacja się zmieni…

[Aktualizacja, 19 sierpnia]
Obie aplikacje są już dostępne w Windows Phone Store. Śmiało możecie je pobierać i testować…

Nokia Video Trimmer

YouTube Upload

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama