Michał Rogowicz | 16-10-2013 11:09 |

Nokia tworzy konkurencję dla iPoda? Nokia Guru z NFC… Odtwarzacz muzyczny?

Nokia Guru

Nokia Guru

Bardzo ciekawa informacja pojawiła się w serwisie Twitter. Otóż Nokia prawdopodobnie po porzuceniu na 3 lata smartfonów zamierza skupić się na innych urządzeniach. Czy nowym produktem będzie odtwarzacz muzyczny Nokia Guru z funkcją NFC? Być może…

Informacje o nowym sprzęcie od fińskiego producenta telefonów komórkowych przekazał nie kto inny jak evleaks. A gdzie? Oczywiście w serwisie mikroblogowym Twitter. Jego wpis był bardzo intrygujący i dotyczył połączenia nazwy iPod shuffle wraz z funkcją NFC. Efektem tego ma być Nokia Guru…

Nazwa naprawdę bardzo ciekawa i z pewnością jest to kodowe oznaczenie. W oficjalnej sprzedaży na pewno pojawi się pod inną nazwą.

Nokia Guru to…

I teraz możemy gdybać co to tak naprawdę będzie. Być może Nokia zamierza stworzyć bezpośrednią konkurencję dla odtwarzacza muzycznego iPod, który na świecie zdobył olbrzymią popularność. I właśnie Nokia może teraz zamierza zająć się nieco innymi sprzętami, niż smartfony, bo na 3 lata ma je z głowy. Ostatnio pisałem, że 22 października być może zobaczymy laptopa Nokii, a teraz odtwarzacz muzyczny Nokia Guru. Czy taki sprzęt przydałby się na rynku?

A być może będzie to tylko dodatkowe akcesorium, które będzie sparować z smartfonem Nokia i nie będzie działać jako zewnętrzna biblioteka muzyczna.

A Wy co obstawiacie, Nokia Guru co to może być za sprzęt muzyczny?

  • yhy

    Widzę że Nokia robi wiele żeby nie zniknąć zrynku. I dobrze !

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama