Michał Rogowicz | 11-02-2014 14:16 |

Nokia RM-1013. Kolejna tania Lumia z Windows Phone?

Nokia RM-1013

Nokia RM-1013

Na horyzoncie pojawiła się dość ciekawa informacja. Otóż Nokia planuje jeszcze wypuścić do sprzedaży tani smartfon Nokia Lumia (Nokia RM-1013) z systemem operacyjnym Windows Phone. Z pewnością będzie to coś pokroju Nokia Lumia 520.

Do tej pory najtańszym smartfonem Lumia z systemem operacyjnym Windows Phone jest Nokia Lumia 520. I trzeba przyznać, że ten model cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Z miesiąca na miesiąc przybywa użytkowników, ale nie am się co dziwić, bo Lumia 520 charakteryzuje się dobrym stosunkiem ceny do oferowanych możliwości.

Informacje o nowej taniej Lumii wyciekł na stronie internetowej Zauba, gdzie można znaleźć informacje o importowanych oraz eksportowanych produktach. Pojawiła się tam tajemnicza Nokia RM-1013, która ma być tanią Lumią. Cena za ten model została ustalona na 73 euro, czyli około 300 zł. Jest to naprawdę mała cena i jeśli faktycznie Nokii by się udało zaoferować taką Lumie 520 za 300 zł, to byłoby to coś.

Niestety to koniec wiadomości na temat nowej Lumii. Specyfikacja techniczna jest dla nas kompletnie nieznana i obecnie musimy cierpliwie czekać…

źródło: news.softpedia.com

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama