Michał Rogowicz | 19-06-2012 13:59 |

Nokia Reaction. Piękna słuchawka z inteligentnymi funkcjami. Przełom?

Nokia ReactionChociaż firma Nokia pod względem finansowym nie wygląda najlepiej, to nie przeszkadza jej to w produkowaniu świetnych urządzeń. Słuchawka Nokia Reaction to połączenie bardzo przydatnych funkcji z elegancją. Naprawdę jej opcje są świetne, m.in. NFC, czy automatyczne dostosowanie głośności.

Słuchawka Nokia Reaction
to nowość na rynku słuchawek Bluetooth. Inżynierowi fińskiego producenta dołożyli naprawdę wszelkich starań, aby nowe urządzenie wyróżniało wśród innych tego typu sprzętu.

Nowe funkcje mają sprawić, aby obsługa słuchawki Nokia Reaction była ograniczona do minimum.

Urządzenie będzie można sparować za pomocą technologii NFC w bardzo szybki sposób. Ponadto słuchawka ma wbudowany czujnik, który jest odpowiedzialny za automatyczne włączanie urządzenia, gdy tylko zostanie nałożone na ucho. Podobnie będzie z odebraniem połączenia.

Ponadto ma nie być problemu z zbyt cichym lub głośnym dźwiękiem wydobywającym się z słuchawki. Nokia Reaction ma wyróżniać się automatycznym dostosowywaniem poziomu dźwięku słuchawki do otoczenia.

Jeśli chodzi zaś o design Nokii Reaction to trzeba przyznać, że jest on dość oryginalny. Mi osobiście bardzo przypadł do gustu. Nie ma żadnych zbędnych elementów – postawiono na minimalizm, ale to właśnie mi się podoba.

Fińskiemu producentowi udało się połączyć w jedno – dużo inteligentnych funkcji oraz świetny design.

W tej chwili nie wiadomo kiedy Nokia Reaction pojawi się w sprzedaży.

A Wy co sądzicie o tym urządzeniu?

źródło: nokiablog.pl

 • Zbyniu21

  kurcze niezła!

 • Piotr

  tragedia !!! wyglad masakra! jak by sie założyło na jedno i drugie ucho to by sie wygladało jak pies pluto!!!! Paskudna, gruba, długa 

  • Newsletter

  • Ostatnie komentarze
   • Reklama