Michał Rogowicz | 10-06-2014 17:24 |

Nokia promuje aplikacje sportowe na Mundial 2014

Real Football 2013Polski oddział firmy Nokia przygotował zestawienie 6 aplikacji sportowych, które mogą przydać się każdemu fanowi piłki nożnej podczas tegorocznej Mundialu w Brazylii. Wszystkie dla Nokia Lumia z Windows Phone.

Polecany aplikacje sportowe na Nokia Lumia z Windows Phone

Onefootball Brasil

Aplikacja dostępna jest w 15 językach. Opcja LiveTracker zapewni dostęp do najświeższych komentarzy, informacji, zdjęć z Instragramu oraz klipów wideo z wynikami rozgrywek. Dodatkowo funkcje „Man of the Match” oraz „Roster” pomogą podczas planowania meczów, których relacje chcesz zobaczyć w telewizji i przypomną o tym, że czas już zasiąść wygodnie na kanapie.

Onefootball Brasil

Goal Live Scores

Prezentuj najświeższe wyniki meczów w zasięgu Twojej ręki. Powiadomienia typu push zapewnią natychmiastowy dostęp do informacji na temat 750 różnego rodzaju rozgrywek piłkarskich z całego świata. Korzystając z aplikacji przy pomocy jednego kliknięcia, dotrzesz do wyników interesujących Cię meczów.

Goal Live Scores

Sport.pl LIVE

To transmisje i relacje na żywo z wydarzeń sportowych. Aplikacja zawiera informacje na temat rozgrywek piłkarskich, meczy koszykówki, siatkówki, F1, wyścigów żużlowych i kolarskich. To świetne źródło wyników, najświeższych zdjęć, terminarzy zawodów.

Sport.pl LIVE

Real Football 2013

Jeśli kochasz piłkę nożną, ale często brakuje Ci czasu by założyć korki i stanąć do rozgrywki, to aplikacja stworzona specjalnie dla Ciebie. To niezwykle wciągająca symulacja pojedynków na murawie, ale również możliwość stworzenia własnego klubu piłkarskiego, budowy infrastruktury i zespołu. Z tą aplikacją poczujesz się jak prawdziwy zawodnik, m.in. negocjując kontrakty ze sponsorami i managerami.

Real Football 2013

FIFA14

Jedna z najbardziej autentycznych gier stworzona przez EA Sports. Wraz z oficjalną licencją 2014 FIFA World Cup Brazil™ możesz zostać zawodnikiem jednej z drużyn narodowych i rozegrać mecz oficjalną piłką – Adidas Brazuca. Podania, gole i dośrodkowania dostarczają jeszcze większych emocji dzięki pełnej kontroli gry. Dodatkowo, aplikacja zapewnia dostęp do najświeższych informacji z mistrzostw dzięki opcji EA SPORTS™ Football Club Match Day.

FIFA 14

World Football Cup: Real Flick Soccer Brazil 2014

Rywalizacja jest jednym z najważniejszych elementów rozgrywek piłkarskich; aplikacja daje szansę rywalizacji w różnych kategoriach z zawodnikami z całego świata o tytuł najlepszego piłkarza na świecie.

World Football Cup: Real Flick Soccer Brazil 2014

 • Ola

  Po wakacjach, we wrześniu (24 i 25) odbędzie się w Warszawie niezwykle wydarzenie technologiczne w Polsce – Mobility Reseller Days. W konferencji mogą wziąć udział wystawcy oraz zwykli uczestnicy. Może to być doskonałe miejsce na zaprezentowanie swoich najnowszych technologicznych produktów oraz technologii.

  Więcej: http://mobilityresellerdays.pl

  • Newsletter

  • Ostatnie komentarze
   • Reklama