Michał Rogowicz | 24-09-2013 13:10 |

Nokia poleca nowe gry dla Nokia Lumia. Jakie to tytuły? Są znane i nieznane gry…

Angry Birds Star Wars IIPolski oddział firmy Nokia przygotował zestawienie nowych gier w sklepie Windows Phone Store, które mogą spotkać się z zainteresowaniem ze strony użytkowników. O dwóch tytułach już pisałem – Angry Birds i Simsy, ale są też nowości – Wreck-It Ralph, Six-Guns oraz Temple Run: Oz.

Wrzesień już się kończy, więc uczniowie już mają pierwsze tygodnie za sobą, a teraz przychodzi czas na październik i studenci dzienni niedługo zaczną swoją naukę. A jak to powszechnie wiadomo – na wykładach bywa czasami bardzo nudnie i nie ma co robić. Niekiedy nie wypada po prostu bezczelnie spać, więc przydałoby się zajęcie i to niekoniecznie związane z tematyką zajęć, czy ogólnie studiów.

Wydaje mi się, że Nokia idealnie trafiła z tym zestawieniem.

Polecane aplikacje dla Nokia Lumia, wrzesień:

Angry Birds Stars Wars II
Najnowsza odsłona legendarnych Angry Birds – Star Wars II. Tym razem możemy użyć siły w obronie dobra lub przejść na ciemną stronę mocy i wcielić się w złe prosiaczki.

Angry Birds Star Wars II

The Sims FreePlay
Kolejna część kultowej gry The Sims FreePlay jest już dostępna na platformę Windows Phone. W najnowszej części dysponujemy między innymi takimi możliwościami jak: opieka nad domowymi zwierzakami, pielęgnacja ogrodów, budowanie domów, pieczenie ciast, a także rozwijanie swojej kariery.

The Sims FreePlay.jpg

Wreck-It Ralph
Katalog gier Disneya wzbogacił się o kolejny tytuł. Wreck-It Ralph to zbiór 5 mini gier przygodowych nawiązujących do filmu Ralph Demolka. Na graczy czekają zróżnicowane wyzwania, które wymagają odwagi i skoczności!

Wreck-It Ralph

Six-Guns
Prawdziwa gratka dla fanów Dzikiego Zachodu. Pojedynki rewolwerowców, konne ucieczki, stawianie czoła czyhającym niebezpieczeństwom… to wszystko czeka na zuchwałych, którzy odważą się zagrać w Six-Guns.

Six-Guns

Temple Run: Oz
Kolejna gra Disney’a w Marketplace. Temple Run: Oz nawiązuje do kinowego hitu Oz Wielki i Potężny. Gracze muszą uciekać przed niebezpieczeństwami, skakać, przesuwać się i zmieniać drogę. A wszystko to, jako potężny Oz.

Temple Run Oz

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama