Michał Rogowicz | 10-12-2012 13:23 |

Nokia Poland z kanałem dla deweloperów na Twitterze

Nokia Poland twitter dla deweloperówFirma Nokia Poland uruchomiła w serwisie Twitter specjalny kanał, który jest dedykowany deweloperom oraz wszystkim użytkownikom zainteresowanym najnowszymi aplikacjami, narzędziami niezbędnymi do ich powstania a także kursami i programami partnerskimi.

Firma Nokia od lat wspiera deweloperów prowadząc liczne szkolenia i warsztaty. Ogromną popularnością cieszą się konkursy organizowane przez polski oddział firmy. Do tegorocznej edycji Nokia Developers’ Challenge zostało zgłoszonych prawie 1000 prac zarówno programistów, którzy zaprezentowali swoje autorskie aplikacje, jak i enztuzjastów platformy Microsoft, którzy zgłosili swoje pomysły na kolejne aplikacje.

Firma Nokia aktywizuje lokalny rynek dostarczając deweloperom sprzęt niezbędny do tworzenia i testowania programów na Windows Phone. Kolejnym krokiem ku dalszej współpracy jest stworzenie platfromy komunikacyjnej w postaci kanału firmy w serwisie Twitter. Pod adresem https://twitter.com/NokiaPolandDev znaleźć można najświeższe informacje dotyczące nowych aplikacji, szkoleń i warsztatów dla deweloperów, wykorzystywanych przez nich narzędzi a także programów partnerskich. Kanał umożliwia również bezpośredni kontakt z przedstawicielami firmy Nokia, którzy chętnie odpowiedzą na zapytania ze strony miłośników platformy Microsoft i urządzeń Nokia.

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama