Michał Rogowicz | 28-08-2013 09:44 |

Nokia Pegasus i Nokia Lanai to Nokia Asha 502 i Asha 503 z dotykowym przyciskiem

kodowe nazwy Asha 502 i Asha 503I mamy rozszyfrowane kolejne nazwy kodowe produktów fińskiego producenta. Oczywiście tych informacji nie mógł dostarczyć nikt inny, jak człowiek z profilu evleaks z Twittera. Nokia Pegasus i Nokia Lanai to po prostu Nokia Asha 502 oraz Nokia Asha 503.

Już wczoraj evleaks, a dokładniej człowiek z tego profilu, zdradził jedną tajemnicą. Otóż Nokia Bandit będzie nazywać się Nokia Lumia 1520 i strasznie mnie zastanawiało czemu taka numeracja, ale dyskusja o tym rozwinęła się pod tamtym newsem.

Teraz jednak wracamy do nowych popularnych „Aś”. Kodowe nazwy Nokia Pegasus i Nokia Lanai pojawiły się wraz z telefonami Nokia Asha 502 oraz Nokia Asha 503. W tej chwili wiemy tylko o nazwach tych modeli. Żadnej informacji na temat specyfikacji technicznej nie podano. Na co możemy liczyć? Z pewnocią na aparat, łączność 3G, aplikację muzyczne, przegląarkę internetową, czy może nawet nawigację. Platforma to na pewno będzie Asha OS, która w Asha 501 prezentuje się obiecująco…

Nokia Pegasus i Nokia Lanai to Nokia Asha 502 i Asha 503

Wiadomo tylko, że oba telefony Nokia Asha 502 oraz Nokia Asha 503 będą sprzedawane w kilu wersjach kolorystycznych.

Przy urządzeniu Nokia Asha 503 pojawiła się informacja o doubleshot. Albo do będzie dotyczyć jakieś funkcji bądź obudowa ma być wykonana w dwóch odcieniach tego samego koloru… Ponadto Asha 503 ma być wyposażona w dotykowy przycisk umieszczony na pojemnościowym panelu telefonu.

W tej chwili nic więcej nie wiem… Postaram się zaktualizować post, jak coś nowego znajdę…

Potwierdzają się informacje polskiego przedstawiciela na premierze Nokia Asha 501, który twierdził, że do końca roku zobaczymy jeszcze kilka nowych modeli z serii Asha… Jak widać nie kłamał 🙂

 • Piter

  Tak btw. Co z dzisiejszą konferencją nokii?? O której to jest? Zamierzają coś nowego pokazać?

  • gregor

   pewnie te ashe 😛 ale może jest jakas relacja w internecie ????

  • Newsletter

  • Ostatnie komentarze
   • Reklama