Michał Rogowicz | 17-09-2013 16:03 |

Nokia organizuje event 22 października. Miejsce? Abu Dhabi… Premiera Lumii 1520?

Nokia event ZEAI po raz kolejny dowiadujemy się ciekawej informacji, która dotyczy fińskiego producenta. Otóż w serwisie Twitter pojawiła się wiadomość o evencie organizowanym w Abu Dhabi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich 22 października 2013 roku. Tego dnia ma się odbyć także premiera Lumii 1520…

Profil evleaks po raz kolejny zdradza informację dotyczące działań firmy Nokia. Tym razem poinformował, że 22 października 2013 roku w Abu Dhabi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich event. Ale o co dokładnie chodzi? Tego niestety nie podano, ale można się domyślać, że chodzi o nowe produkty.

Przypominam, że kilkanaście godzin wcześniej poinformował, że premiera Nokii Lumia 1520 zostaje przesunięta z 26 września na miesiąc później, a dokładniej na 22 października 2013 roku. W ten sposób te dwie daty się pokrywają. Event w ZEA oraz premiera Lumii 1520, dlatego ja się spodziewam, że to właśnie tam zostanie pokazany phablet.

Chyba pierwszy raz słyszę, aby Nokia organizowała event w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Widocznie tamtejsze rynki stają się dla fińskiego producenta coraz ważniejsze, więc muszą i tam organizować swoje wielkie wydarzenie. Pierwsze impreza we wrześniu odbędzie się w Europie, a druga w Azji.

Ciekawi mnie tylko, jak to wszystko będzie zorganizowane…

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama