Michał Rogowicz | 16-01-2014 13:57 |

Nokia odpowiada HTC na Twitterze. Chodzi o obsługę smartfona w rękawiczkach

HTC i Nokia na Twitterze

HTC i Nokia na Twitterze

Dział marketingowy Nokii naprawdę nieźle sobie radzi w social media. To nie pierwszy raz kiedy w sposób zaczepny i zabawny odpowiadają innym producentom na Twitterze. Tym razem HTC nadziało się na świetną ripostę fińskiego koncernu.

Wszystko zaczęło od wpisu firmy HTC na swoim profilu w serwisie mikroblogowym Twitter. Napisali, że pokazują, jak korzystać z smartfona, a dokładniej z dotykowego ekranu, bez konieczności ściągania rękawiczek. Chodziło oto, że trzeba mieć specjalne rękawiczki przeznaczone do pracy z wyświetlaczem.

Na reakcję nie trzeba było długo czekać. Temat podchwycił dział marketingu Nokii i odpisali prosto, i jasno na wiadomość HTC. Pokazali, ze smartfony Lumia można obsługiwać nawet w zwykłych rękawiczkach 🙂 Na dowód tego jest zdjęcie. Ale ja też to mogę potwierdzić, że w zwykłych rękawiczkach zimowych śmiało można uruchamiać wszelkie opcje w telefonie. Czasami trzeba tylko 2-3 razy kliknąć… Jak na zimowe warunki to nie jest źle.

Wszystko działo się na rosyjskich oddziałach producentów 🙂

Czemu tak chwalę dział PR Nokii? Otóż niedawno jeden z użytkowników narzekał na Samsunga Galaxy SIV, a dokładniej, że spalił się podczas ładowania. Producent go można powiedzieć „spławił”, a Nokia wykonała kawał dobrej roboty. Natychmiast zaproponowała Lumie i podkreśliła, że w Nokii duży nacisk kładzie się na obsługę klienta.

 • M_ikolaj

  A ja chciałbym powiedzieć więcej. Zabrałem swoją L920 w góry na narty i jakie było moje zdziwienie jak telefon dawał się obsługiwać w rękawicach narciarskich (mają 4 lata i zdecydowanie nie mają opcji pracy z ekranami dotykowymi :P).

  Szkoda tylko ,że w L920 bateria jest do pupy 🙁 No ale nie można mieć wszystkiego 😉

  • Dj stonka

   Polecam Power bank z RTV euro AGD za 99 zł 4400 mah jest świetny forward się nazywa

  • Newsletter

  • Ostatnie komentarze
   • Reklama