Michał Rogowicz | 24-07-2014 11:00 |

Nokia oddaje 100 zł za zakup Nokia X. Promocja do 30 sierpnia

Nokia X i zwrot 100 PLNPolski oddział firmy Nokia wystartował z nową akcją skierowaną do osób, które zdecydowały się na zakup smartfona Nokia X z systemem operacyjnym Android. Pierwsze 6 tys. osób otrzyma zwrot w wysokości 100 zł na rachunek bankowy. Promocja obowiązuje do 30 sierpnia.

Aktualizacja

Promocja oddania 100 zł za zakup smartfona Nokia X z Androidem została przedłużona do 30 sierpnia 2014 roku.

Po cichu Nokia Poland wprowadziła ciekawą promocję, którą powinni zainteresować się wszyscy, którzy w czerwcu już kupili lub zamierzają dopiero kupić telefon komórkowy Nokia X z Androidem. Osoby, które w dniach od 30 maja do końca czerwca 2014 roku. Następnie należy złożyć wniosek o zwrot 100 zł na rachunek bankowy. Taki formularz znajdziecie na stronie producenta. Zgłoszenia można wysyłać do 7 lipca 2014 roku.

Nokia ustaliła również limit. Pierwsze 6 tys. osób otrzyma zwrot 100 zł, a o wszystkim decyduje kolejność zgłoszeń. W zgłoszeniu trzeba podać wszelkie dane, ale także załączyć do wniosku kopię dowodu zakupu oraz pierwszej strony książeczki gwarancyjnej.

W regulaminie jest napisane, że Nokia w ciągu 2 miesięcy od przesłania prawidłowego wniosku prześlę 100 zł na podany rachunek bankowy.

Miła niespodzianka prawda? O co niej sądzicie? Może to pomysł na zwiększenie sprzedaży Nokii X? Ale w sumie gdyby tak było, to można by gdzieś przeczytać o tej promocji, a tak jest kompletna cisza. Ja się dowiedziałem dzięki @Bronek!

 • dkocha

  Po cichu to weszła nokia XL… Dziś się nią bawiłam bo już jest normalnie w punktach sprzedaży…

 • placek

  Wydaje mi się, że to również czyszczenie magazynów, szczególnie w kontekście informacji, że microsoft rezygnuje z tej linii

 • Gokuroyu

  Ostatnio byłem w Orange w sprawie abonamentu z telefonem (ofc tylko Lumia), to pogadałem sobie z przeuroczą panią, która powiedziała mi, że ona sprzedaje dużo Nokii z serii X. Szkoda, że ta seria zniknie. Mogli ją jeszcze potrzymać nieco czasu, aby więcej ludzi w sprytny sposób zainteresować „okienkami”.

  • Newsletter

  • Ostatnie komentarze
   • Reklama