Michał Rogowicz | 14-01-2014 12:07 |

Nokia Normandy po raz kolejny. Teraz to chyba prawdziwe prasowe zdjęcie

Nokia Normandy

Nokia Normandy

Wczoraj pokazałem prototyp smartfona Nokia Normandy, a dzisiaj na Twitterze opublikowano zdjęcie Nokia Normandy, a dokładniej Nokia Normandies, które wydaje się oficjalną prasową fotką. Pewne jest, że zadebiutuje w tym roku.

O smartfonie Nokia Normandy jest naprawdę coraz głośniej. Praktycznie codziennie znajduję nowe informacje dotyczące tego urządzenia. Oczywiście jak na razie wszystko to są domysły i plotki, więc trzeba mieć do nich dystans. Ale ostatnie wiadomości są coraz ciekawsze. Potwierdza się sam model, potwierdza się Android i być może premiera już podczas Mobile World Congress 2014 w Barcelonie.

Prasowe zdjęcie Nokia Normandy?

Dzisiaj w serwisie mikroblogowym Twitter opublikowano dość realistyczne zdjęcie Nokia Normandy,. Wydaje mi się, że jest to oficjalna prasowa fotka, a kto ją umieścił? Oczywiście, że nikt inny, jak tylko evleaks.

Co ciekawe jest data 2014 rok… Wydaje mi się, że premiera będzie jeszcze podczas MWC w Barcelonie, bo później będzie już pewnie podpisana umowa Nokii i Microsoftu, więc nie będzie na to szans.

Co wiemy do tej pory o tym urządzeniu?
Nokia Normandy będzie pracować pod kontrolą Google Android, ale będzie on specjalnie spersonalizowany – nie będzie dostępu do usług Google i Google Play. Z pewnością aplikację będą dostępne za pośrednictwem platformy Nokii.

Pewne jest to, że nie będzie to drogi sprzęt. Ta Nokia ma raczej charakteryzować się niską ceną… A jak będzie w praktyce? Zobaczymy…

 • Zakrza

  „Jednak pod zdjęciem widnieje opis Nokia Normandies, a nie Nokia Normandy”
  Może dlatego, że na zdjęciu jest kilka telefonów, a „Normandies” to liczba mnoga od „Normandy”?

  • Newsletter

  • Ostatnie komentarze
   • Reklama