Michał Rogowicz | 14-01-2014 12:07 |

Nokia Normandy po raz kolejny. Teraz to chyba prawdziwe prasowe zdjęcie

Nokia Normandy 2014 Nokia Normandy po raz kolejny. Teraz to chyba prawdziwe prasowe zdjęcie

Nokia Normandy

Wczoraj pokazałem prototyp smartfona Nokia Normandy, a dzisiaj na Twitterze opublikowano zdjęcie Nokia Normandy, a dokładniej Nokia Normandies, które wydaje się oficjalną prasową fotką. Pewne jest, że zadebiutuje w tym roku.

O smartfonie Nokia Normandy jest naprawdę coraz głośniej. Praktycznie codziennie znajduję nowe informacje dotyczące tego urządzenia. Oczywiście jak na razie wszystko to są domysły i plotki, więc trzeba mieć do nich dystans. Ale ostatnie wiadomości są coraz ciekawsze. Potwierdza się sam model, potwierdza się Android i być może premiera już podczas Mobile World Congress 2014 w Barcelonie.

Prasowe zdjęcie Nokia Normandy?

Dzisiaj w serwisie mikroblogowym Twitter opublikowano dość realistyczne zdjęcie Nokia Normandy,. Wydaje mi się, że jest to oficjalna prasowa fotka, a kto ją umieścił? Oczywiście, że nikt inny, jak tylko evleaks.

Co ciekawe jest data 2014 rok… Wydaje mi się, że premiera będzie jeszcze podczas MWC w Barcelonie, bo później będzie już pewnie podpisana umowa Nokii i Microsoftu, więc nie będzie na to szans.

Co wiemy do tej pory o tym urządzeniu?
Nokia Normandy będzie pracować pod kontrolą Google Android, ale będzie on specjalnie spersonalizowany – nie będzie dostępu do usług Google i Google Play. Z pewnością aplikację będą dostępne za pośrednictwem platformy Nokii.

Pewne jest to, że nie będzie to drogi sprzęt. Ta Nokia ma raczej charakteryzować się niską ceną… A jak będzie w praktyce? Zobaczymy…

 • Zakrza

  „Jednak pod zdjęciem widnieje opis Nokia Normandies, a nie Nokia Normandy”
  Może dlatego, że na zdjęciu jest kilka telefonów, a „Normandies” to liczba mnoga od „Normandy”?

  • http://infonokia.pl/ Michał Rogowicz

   pewnie tak :d ale wtopda….

   • Zakrza

    Trochę tak ;p

 • Newsletter

 • Ostatnie komentarze
 • Reklama