Michał Rogowicz | 03-02-2012 14:14 |

Nokia nagrodzona Złotym Bellem za smartfony Lumia i słuchawkę Nokia Luna

Lumia 710 i Lumia 800Nokia została nagrodzona statuetką Złoty Bell w kategorii „Debiut roku 2011” za smartfony z systemem Windows Phone 7 oraz w kategorii „Akcesorium roku” za słuchawkę Nokia Luna. Uroczysta Gala Mobility Trends, na której wręczono nagrody, odbyła się 2 lutego w Teatrze Capitol w Warszawie.

Złoty Bell to nagroda przyznawana na cześć Alexandra Grahama Bella, wynalazcy telefonu i kilkudziesięciu innych wynalazków telekomunikacyjnych za najlepsze produkty i usługi w dziedzinie nowych technologii. Wyróżnienia wręczane są podczas dorocznej Gali Mobility Trends organizowanej przez MIT MEDIA Group, wydawcę magazynu mobilnych technologii „Mobility”.

Smartfony Nokia Lumia zostały nagrodzone w kategorii „Debiut roku”. Są one wynikiem prac prowadzonych we współpracy fińskiego producenta z firmą Microsoft. Modele te łączą w sobie nowoczesny design, innowacyjny system Windows Phone oraz ponad 60 000 aplikacji dostępnych w Marketplace. Nokia Lumia 800 oraz Nokia Lumia 710, dostępne od jutra w sprzedaży, oferują także szybki i łatwy dostęp do sieci społecznościowych, przeglądarki Internet Explorer 9, platformy Xbox, pakietu Microsoft Office oraz serwisów Nokia Muzyka, Nawigacja i Mapy.

Nokia Luna

Słuchawka Nokia Luna została uhonorowana tytułem „Akcesorium roku”. Jury doceniło innowacyjny design urządzenia oraz zaawansowaną technologię NFC i funkcję Multipoint, umożliwiającą łączenie słuchawki z dwoma telefonami w tym samym czasie. Unikalny kształt oraz paleta żywych kolorów, w których oferowana jest słuchawka, sprawiają, że Nokia Luna to urządzenie, z którego kierowcy będą korzystać z prawdziwą przyjemnością.

 

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama