Michał Rogowicz | 19-11-2013 12:47 |

Nokia Music oraz Mix Radio niedługo zadebiutują na iOS oraz Google Android?

Nokia Music i Mix Radio na nowych platformach

Nokia Music i Mix Radio na nowych platformach

Tak jak Nokia już wcześniej zapowiadała, tak też się dzieje. Już niedługo usługi Nokia Music oraz Nokia Mix Radio (coś jak Deezer, czy Spotify) powinny być dostępne dla systemów operacyjnych iOS, czy Google Android, ale także dla Safari, czy Opera Mini.

Do tej pory tylko posiadacze smartfonów Nokia Lumia oraz innych produktów fińskiego producenta mogli korzystać z dobrodziejstw usług Nokia Music oraz Mix Radio. Jednak to już niedługo. Usługi firmy Nokia niedługo zadebiutują na nowych platformach.

Według grafiki opublikowanej na ctechcn.com, usługo Nokia Music oraz Mix Radio niedługo powinny być dostępne dla:
– Mac OS X,
– iOS,
– Google Android,
– Windows,
– Internet Explorer 8+,
– Google Chrome,
– Firefox,
– Safari,
– Opera Mini.

Nokia Music i Mix Radio

Nokia Music i Mix Radio

Jak widać, Nokia ma dość poważne aspiracje, aby stworzyć usługi muzyczne na prawdziwym poziome. Ponadto mają być dostępne praktycznie wszędzie…

Ciekawi mnie tylko jak będzie wyglądała sprawa z funkcjonalnością, czy wszystkie platformy będą ze sobą zintegrowane i będzie możliwa synchronizacja danych.

źródło: ctechcn.com

 • Dawid Kita

  Jesteście świadomi tego, że Safari to nie OS ? Bo tak to w tekście brzmi :/

 • Bemol

  Nokia ma świetne plany, tuż po sprzedaży działu mobilnego bd nadal zarabiała pieniądze z map i innych aplikacji aby wybić się i znów wrócić na rynek smartfonów. Ale sądząc po wpisie mam pewne wątpliwości że nokia wróci na rynek smartphonów, może bd świadczyć inne usługi i stanie się drugim Deezerem ?

  • Newsletter

  • Ostatnie komentarze
   • Reklama