Michał Rogowicz | 19-12-2013 13:49 |

Nokia Moneypenny to Nokia Lumia 630/635, a Nokia Spinel to Asha 230

Nokia Spinel i Nokia Moneypenny

Nokia Spinel i Nokia Moneypenny

W serwisie mikroblogowym Twitter pojawiły się ciekawe informacje dotyczące kodowych nazw produktów fińskiego producenta. Nokia Moneypenny to Nokia Lumia 630 lub Nokia Lumia 635 – w zależności od konfiguracji. Z kolei Nokia Spinel to Nokia Asha 230.

Wszystkie wiadomości z rozszyfrowaniem kodowych nazw przekazał nie kto inny, jak evleaks w serwisie Twitter. To dzięki temu profilowi bardzo dużo wiemy o urządzeniach firmy Nokia jeszcze przed ich premierą. Już niejednokrotnie Evleaks publikował informacje, które później okazywały się prawdą.

Nokia Lumia 630/Lumia 635 z Dual-SIM

O smartfonie Lumia z Dual-SIM głośno jest już od dobrych kilku tygodni. Co jakiś czas pojawią się informacje o tym urzązeniu. Ostatnio pisałem też, że Nokia Moneypenny to smartfon z Dual-SIM, ale wtedy nie była znana żadna nazwa. Teraz jest inaczej.

Jak twierdzi evleaks, Nokia Moneypenny to Nokia Lumia 630/Lumia 635 – w zależności od konfiguracji. Z pewnością chodzi o wersję z obsługą Dual-SIM lub nie. Według to Nokia Lumia 635 będzie mieć Dual-SIM. Lumia 630 będzie nadal single SIM.

Co do specyfikacji to niestety nic więcej nie wiemy. Ponoć ma nie być ona wystrzałowa, ale na pewno będzie dwurdzeniowy procesor, 1 GB RAM, ekran 4 cale, czy system operacyjny Windows Phone. Najprawdopodobniej będzie to Windows Phone 8.1.

Nokia Spinel to Nokia Asha 230

CHwilę przed opublikowaniem nazwy Nokia Moneypenny, evleaks pochwalił się, że wie również pod jaką nazwą będzie sprzedawany sprzęt o kodowym oznaczeniu Nokia Spinel.

Pod Nokia Spinel kryje się telefon komórkowy Nokia Asha 230.

Jednak w tej kwestii nie ma żadnych przecieków, co może oferować.

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama