Michał Rogowicz | 31-07-2013 11:51 |

Nokia moich snów. Nokia Lumia 1025. Czy taka Lumia przypadłaby Wam do gustu?

Nokia Lumia 1025Portal mynokiablog.com czasami wynajduję ciekawe perełki lub sam je tworzy. Chodzi o koncepcyjne wersję smartfonów Nokia Lumia. Tym razem jest to model Nokia Lumia 1025 z obudową o grubości zaledwie 8 mm. Co ważne Lumia 1025 miałaby mieć ekran 6 cali.

Koncepcyjny model smartfona Nokia Lumia 1025, no właśnie nie koniecznie smartfona. Bo ten model ma mieć ekran o przekątnej 6 cali, co kwalifikuje go do nowej kategorii sprzętu elektronicznego – phtablet. Jest to połączenie wymiarów i funkcjonalności smartfona oraz tabletu.

Phtablet Nokia Lumia 1025 został stworzony przez Phone Designer i swoją wizję opublikowali na Facebooku. Inspiracją były zdjęcia, które pojawił się w sieci i rzekomo przedstawiały phtablet Nokii.

Niestety w tej koncepcji postawiono jedynie na wizualizację wyglądu. Co do wnętrza – to już my możemy sobie pomarzyć 😀 Co byście tam widzieli? Jedynie co teraz możemy wywnioskować to aparat PureView 12 Mpix, ale ja bym jeszcze dodał ekran PureMotion+ HD z wszystkimi dodatkami i oczywiście indukcyjne ładowanie.

Co do samego wyglądu to mi się ta Nokia Lumia 1025 podoba. Design jest bardzo ładny, a jeśli obudowa byłaby zaledwie 8 mm grubości, to po prostu mistrzostwo świata. A Wam się podoba ta koncepcyjna Lumia? Czy byście coś w niej zmienili?

Mnie też bardzo ciekawi kiedy faktycznie w końcu Nokia zadebiutuje na tym rynku. Widać po sukcesie Samsunga Note, ze jest popyt na taki duży sprzęt, więc moim zdaniem fiński producent powinien się spieszyć. Jednak musi to być bardzo dobrze przygotowane urządzenie, bo inaczej tylko zostanie skrytykowane, a teraz Nokii negatywnych opinii potrzeba najmniej.

Nokia Lumia 1025

Obraz 1 z 4

Koncept multimedialnego smartfona Nokia Lumia 1025 stworzony przez Phone Designer.

 • Asia

  no łądniusi

 • krokodyl gienio

  Trzeba sobie zadać pytanie po co? Przecież jest już Sony Xperia Z Ultra

 • Tomek Łomżing

  a na co komu sony xperia Z ultra

  NOKIA TO JE NOKIA 🙂 dobry materiał dobre wykonanie aparat zajebisty płynnie chodzi czego chcieć więcej

  • placek

   Jak to po co komu Z Ultra? Bo tam jest Android. Nokia to Nokia, ale niestety Windows Phone to Windows Phone i z NOKII robi się nokia. Choć osobiście nie chciałbym żadnego phableta. Mam ekran 4.3″ i czasem czuję, że nawet to jest za dużo. Phablety to takie sprzęty dla kobiet, które zawsze chodzą z torebką 🙂

 • irek

  ja oczekuje takiego smartfona jakim byla Nokia E7, z pelna qwerty, podobno taka ma byc nokia lumia 1000 ale od ponad roku jakos cicho

 • A co cie to?

  Ja bym dał wyświetlacz 5 cali bo 6 to już przesada na co komu taki gigant?

  • Newsletter

  • Ostatnie komentarze
   • Reklama