Michał Rogowicz | 21-02-2014 14:26 |

Nokia Modern Mayor oraz MWC 2014. Aplikacje przygotowane przez Nokie

Nokia Modern Mayor

Nokia Modern Mayor

W ostatnich dniach firma Nokia przygotowała dwie autorskie aplikacje przeznaczone dla systemu operacyjnego Windows Phone. Pierwszy tytuł to gra Nokia Modern Mayor, a drugi to aplikacja MWC 2014, która przyda się dziennikarzom podczas targów w Barcelonie.

Ostatnie dni to dla Nokii okres naprawdę wytężonej pracy, m.in. przygotowania do targów MWC, premiera pierwszego smartfona z Androidem, a także autorskie aplikacje dla Windows Phone. W ostatnich dniach w Windows Phone Store pojawiła się gra Nokia Modern Mayor oraz MWC 2014.

Nokia Modern Mayor dla Windows Phone

To gra, która została przygotowana tylko i wyłącznie na smartfony Nokia Lumia. Posiadacze innych smartfonów tego tytułu nie pobiorą. Jednak sama gra jest darmowa, ale oferuje mikropłatności, więc w trakcie rozgrywki będzie okazja wydać trochę kasy.

O co chodzi w Nokia Modern Mayor? Otóż wcielamy się w postać burmistrza, który musi zarządzać całym miastem. Głównym zadaniem jest stworzenie miasta jak najbardziej przyjaznego. Początkowo wszystko co nas otacza jest szare i smutne. Dopiero, gdy zajmiemy się polityką komunalną i posprzątamy miasto, a następnie będziemy budować nowe lasy itp, to plansza będzie stawać się zielona.

Oczywiście w trakcie rozgrywki musimy powiększać populację miasta, więc nie możemy zapominać o budowie domów. Ponadto będziemy musieli się zająć także budową dróg, centr handlowych, restauracji, czy punktów usługowych.

Mi się Nokia Modern Mayor kojarzy z SimCity, ale tam nie mogłem pobrać dłużej niż 2-3 godziny i miasto upadało 🙂

Nokia Modern Mayor

MWC 2014

MWC 2014

MWC 2014

Oprogramowanie przeznaczone jest głównie dla dziennikarzy, którzy wybierają się na targi elektroniczne Mobile World Congress 2014 w Barcelonie. Nokia umieściła tam informacje dotyczące wszystkich wystawców – gdzie ich znajdziemy i kiedy planują swoje konferencje. Jest to niezbędnik dla osób przebywających na MWC.

MWC 2014

 • jerzu

  > Mi się Nokia Modern Mayor kojarzy z SinCity (…)
  Na pewno chodzi o SinCity a nie o SimCity?
  Chyba Ci się filmy pomyliły 😉

  • Newsletter

  • Ostatnie komentarze
   • Reklama