Michał Rogowicz | 21-02-2014 14:26 |

Nokia Modern Mayor oraz MWC 2014. Aplikacje przygotowane przez Nokie

Nokia Modern Mayor Nokia Modern Mayor oraz MWC 2014. Aplikacje przygotowane przez Nokie

Nokia Modern Mayor

W ostatnich dniach firma Nokia przygotowała dwie autorskie aplikacje przeznaczone dla systemu operacyjnego Windows Phone. Pierwszy tytuł to gra Nokia Modern Mayor, a drugi to aplikacja MWC 2014, która przyda się dziennikarzom podczas targów w Barcelonie.

Ostatnie dni to dla Nokii okres naprawdę wytężonej pracy, m.in. przygotowania do targów MWC, premiera pierwszego smartfona z Androidem, a także autorskie aplikacje dla Windows Phone. W ostatnich dniach w Windows Phone Store pojawiła się gra Nokia Modern Mayor oraz MWC 2014.

Nokia Modern Mayor dla Windows Phone

To gra, która została przygotowana tylko i wyłącznie na smartfony Nokia Lumia. Posiadacze innych smartfonów tego tytułu nie pobiorą. Jednak sama gra jest darmowa, ale oferuje mikropłatności, więc w trakcie rozgrywki będzie okazja wydać trochę kasy.

O co chodzi w Nokia Modern Mayor? Otóż wcielamy się w postać burmistrza, który musi zarządzać całym miastem. Głównym zadaniem jest stworzenie miasta jak najbardziej przyjaznego. Początkowo wszystko co nas otacza jest szare i smutne. Dopiero, gdy zajmiemy się polityką komunalną i posprzątamy miasto, a następnie będziemy budować nowe lasy itp, to plansza będzie stawać się zielona.

Oczywiście w trakcie rozgrywki musimy powiększać populację miasta, więc nie możemy zapominać o budowie domów. Ponadto będziemy musieli się zająć także budową dróg, centr handlowych, restauracji, czy punktów usługowych.

Mi się Nokia Modern Mayor kojarzy z SimCity, ale tam nie mogłem pobrać dłużej niż 2-3 godziny i miasto upadało simple smile Nokia Modern Mayor oraz MWC 2014. Aplikacje przygotowane przez Nokie

fd57316d c5ed 491c 82ea 2b1972e365b3 Nokia Modern Mayor oraz MWC 2014. Aplikacje przygotowane przez Nokie Nokia Modern Mayor oraz MWC 2014. Aplikacje przygotowane przez Nokie

MWC 2014 Nokia Modern Mayor oraz MWC 2014. Aplikacje przygotowane przez Nokie

MWC 2014

MWC 2014

Oprogramowanie przeznaczone jest głównie dla dziennikarzy, którzy wybierają się na targi elektroniczne Mobile World Congress 2014 w Barcelonie. Nokia umieściła tam informacje dotyczące wszystkich wystawców – gdzie ich znajdziemy i kiedy planują swoje konferencje. Jest to niezbędnik dla osób przebywających na MWC.

cbcd9764 4956 40a7 9f2d c9944e9e905f Nokia Modern Mayor oraz MWC 2014. Aplikacje przygotowane przez Nokie Nokia Modern Mayor oraz MWC 2014. Aplikacje przygotowane przez Nokie

 • jerzu

  > Mi się Nokia Modern Mayor kojarzy z SinCity (…)
  Na pewno chodzi o SinCity a nie o SimCity?
  Chyba Ci się filmy pomyliły 😉

  • http://infonokia.pl/ Michał Rogowicz

   racja :)

 • Newsletter

 • Ostatnie komentarze
 • Reklama