Michał Rogowicz | 10-02-2014 14:35 |

Nokia Lumia Icon 12 lutego w przedsprzedaży. Premiera 20 lutego

Nokia Lumia Icon w Verizon

Nokia Lumia Icon w Verizon

Wróciłem po wypadzie narciarskim i już melduje się z nową informacją dotyczącą smartfona Nokia Lumia Icon. Urządzenie w ofercie przedsprzedażowej będzie dostępne od 12 lutego, ale wysyłka dopiero się zacznie 20 lutego.

Smartfon Nokia Lumia Icon zadebiutuje w dwóch kanałach sprzedażowych. W tym samym terminie Microsoft oraz sieć komórkowa Verizon uruchomią sprzedaż w tym samym czasie.

Lumia Icon w Verizon

Premiera smartfona w ofercie amerykańskiej sieci Verizon miała się odbyć już wcześniej, ale pracownicy operatora sami mieli zdecydować o przełożeniu daty premiery. Ponoć nie była to decyzja Microsoftu, ani Nokii.

W sklepach i w magazynach Verizon, Nokia Lumia Icon ma się pojawić 19 lutego 2014 roku. Jednak sama sprzedaż, najprawdopodobniej, zacznie się 20 lutego 2014 roku. Bowiem jest to czwartek, a Verizon zawsze w ten dzień prezentuje swoje nowe premiery.

Cena w tej chwili nie jest znana.

Microsoft i przedsprzedaż

Gigant komputerowy za pośrednictwem swojego sklepu internetowego wprowadza ofertę przedsprzedażową smartfona Nokia Lumia Icon. Za 50 dolarów można zarezerwować swój model, a smartfon trafi do klienta 20 lutego 2014 roku.

Nokia Lumia Icon i jej możliwości

W tej chwili nie ma żadnej potwierdzonej specyfikacji technicznej, ale wiemy na jej temat dość sporo. I prawdopodobnie jest to prawda.

Zobacz także: Nokia Lumia 929 (Icon) w sprzedaży w Chinach, a premiery brak

Motorem napędowym będzie 4-rdzeniowy procesor 2,2 GHz wraz z 2 GB RAM oraz układem graficznym Adreno 330. Aparat fotograficzny będzie charakteryzował się matrycą 20 Mpix. Moduły łączności to NFC, WiFi oraz Bluetooth.

źródło: news.softpedia.com

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama