Michał Rogowicz | 23-01-2014 11:38 |

Nokia Lumia Icon zadebiutuje 5 lutego? Wyciekło zdjęcie prasowe

Premiera smartfona Nokia Lumia Icon jest już coraz bliżej. Po sprzedaży w Chinach, teraz mam dla Was informacje dotyczące daty premiery, a także realistyczne zdjęcia smartfona Nokia Lumia Icon.

Smartfon Nokia Lumia Icon pojawił się w sieci nieco niespodziewanie Chociaż wcześniej pojawiały się jakieś plotki, to później temat całkowicie znikł. Jednak do niedawna. Bowiem w Chinach, choć premiery nie było, to już można kupić Nokia Lumia Icon. W tamtym kraju wszystko jest możliwe… Własne Lumie, iPady, nie ma problemu 🙂

Nokia Lumia Icon w Verizon

Nokia Lumia Icon w Verizon

Nokia Lumia Icon 5 lutego?

Premiera smartfona Nokia Lumia Icon najprawdopodobniej nastąpi już w przyszłym miesiącu, 5 lutego 2014 roku. Telefon tego dnia zostanie zaprezentowany w ofercie amerykańskiej sieci komórkowej Verizon, ale w sprzedaży pojawi się miesiąc później – 5 marca.

Taką informacje przekazał evleaks w serwisie mikroblogowym Twitter. Ponadto opublikował screen z instrukcji obsługi, co ma potwierdzać wszelkie wiadomości dotyczące Lumia Icon.

Biała Nokia Lumia Icon

Smartfon Lumia Icon jest już raczej pewny. W innym serwisie branżowym znalazłem białą wersję multimedialnego smartfona Nokia Lumia Icon. Są to oficjalne zdjęcia prasowe, które zostały przygotowane przez fińskiego producenta.

Dzięki tym zdjęciom wiemy, że Nokia Lumia Icon będzie sprzedawana w co najmniej dwóch wersjach kolorystycznych – biały oraz czarny.

Nokia Lumia Icon w białej wersji

Nokia Lumia Icon w białej wersji

Specyfikacja

Przyponijmy, że Nokia Lumia 929 Icon ma mieć wydajny 4-rdzeniowy procesor Snapdragon 800 wraz z układem graficznym Adreno 330, a także 2 GB RAM. Zdjęcia będzie można wykonać za pomocą mocnego aparatu fotograficznego PureView o matrycy 20 Mpix. Na zapisanie fotek będzie 32 GB.

Wszelkie materiały będą wyświetlane na ekranie AMOLED o przekątnej 5 cali i rozdzielczości 1920×1080 pikseli. Akumulator będzie charakteryzował się pojemnością 3400 mAh.

 • reddd

  matko boska weź usuń to zdjęcie operacji na otwartym sercu bo mi słabo!!

 • krzysiwonka

  Czekam na wersję europejską z tymi samymi bebechami i slotem na kartę pamięci. Ale zanim to urządzenie w wersji europejskiej pojawi się u nas w Polsce trochę czasu pewnie minie więc chyba zdecyduję się na L1520.

  • Newsletter

  • Ostatnie komentarze
   • Reklama