Michał Rogowicz | 18-12-2013 13:00 |

Nokia Lumia 925. Zdjęcia wykonane aparatem PureView. Galeria

Nokia Lumia 925

Nokia Lumia 925

Dzisiaj jestem na wyjeździe, ale nie zapominam o Was 🙂 Mam dla Was galerię zdjęć, które w całości zostały wykonane aparatem fotograficznym PureView umieszczonym w smartfonie Nokia Lumia 925.

Multimedialny smartfon Nokia Lumia 925 testowałem przez około trzy tygodnie. Dlatego nie długo możecie spodziewać się recenzji tego urządzenia, ale jak na razie mam dla Was inne materiały. Opublikowałem już galerię zdjęć samego smartfona Lumia 925, a teraz mam dla Was przykładowe zdjęcie wykonane aparatem PureView w tym modelu.

Smartfon Nokia Lumia 925 wyróżnia się aparatem fotograficznym PureView o matrycy 8,7 megapiksela. Ale oczywiście nei brakuje autofokusa, optycznej stabilizacji obrazu oraz nagrywania filmów w jakości HD.

Wszystkie poniższe zdjęcia zostały wykonane przeze mnie tylko i wyłącznie smartfonem Nokia Lumia 925. Nie ma żadnego przeklłamania. Przy opisach zdjęć zobaczycie w jakich warunkach robiłem zdjęcie, albo czy korzystałem z lampy błyskowej lub nie.

Zobacz także: Szron na szybie okiem Nokia Lumia 925. Jak oceniacie zdjęcia?

Muszę przyznać, że PureView w Lumii 925 daje rade. Jak na 8,7 megapiksela fotki mają przyzwoitą jakość – oczywiście według mnie.

A Wy co sądzicie? Lumia 925 ma aparat, który mogłaby mu konkurencja pozazdrościć.

Nokia Lumia 925

Obraz 1 z 12

Zdjęcie w dzień, tryb automatyczny, bez lampy.

Brak komentarzy

RSS feed for comments on this post.