Michał Rogowicz | 15-05-2014 13:25 |

Nokia Lumia 925 w ofercie iBood.pl. Cena to 1095 zł!

Nokia Lumia 925Dzisiaj w serwisie iBood.pl znalazłem ofertę sprzedaży multimedialnego smartfona Nokia Lumia 925. Oferta za ten model wynosi dokładnie 1094,95 zł i początkowo myślałem, że to mistrzostwo świata, ale…

Gdy tylko zobaczyłem ofertę sprzedaży smartfona Lumia 925 w serwisie iBood.pl, to myślałem, że naprawdę jest to świetna okazja. Jeszcze kilka miesięcy cena za Lumie 925 była zdecydowanie wyższa, a ja chyba cały czas żyłem tą kwotą. Dlatego byłem przekonany, że jest to świetna oferta. Niestety w rzeczywistości tak już nie jest.

Nokia Lumia 925 w iBood.pl kosztuje dokładnie 1094,95 zł.
Sprawdziłem kwoty w konkurencyjnych kanałach sprzedaży i oferty są zbliżone. W największym serwisie aukcyjnym w Polsce można kupić Lumie 925 w cenach niższych, jak i wyższych. Wszystko zależy u jakiego sprzedawcy zdecydujemy się na zakup. Nieco gorzej jest w przypadku sklepów internetowych. W e-sklepach ceny zaczynają się powyżej 1100 zł, co jest nieco lepszą ofertą niż iBood.pl. A wy co sądzicie? iBood nie poszalał prawda?

Tak, czy siak, iBood.pl nie zaszalał, choć początkowo tak myślałem…

Nokia Lumia 925 to smartfon z systemem operacyjnym Windows Phone 8. Prawidłowe działanie telefonu ma zapewnić 2-rdzeniowy procesor o częstotliwości taktowania zegara 1.5 GHz oraz 1 GB RAM. Na dane oraz aplikacje przeznaczono 16 GB. Ekran wykonany w technologii AMOLED ma przekątną 4.5″ i rozdzielczość 1280×768 pikseli. Wyświetlacz charakteryzuje się obecnością technologii PureMotion HD+, ClearBlack oraz Gorilla Glass 2. Zdjęcia wykonamy za pomocą aparatu 8.7 Mpix PureView z optyką car Zeiss, optyczną stabilizacją obrazu, diodą LED, a filmy nagramy w jakości 1080p.

 • Damian

  Cena taka sobie 😉 ja ten telefon kupiłem nowy na popularnym serwisie aukcyjnym za 1k zł na początku tego roku 😉
  Bardzo polecam lumie 925 !

 • Pawel

  telefon śliczny. Ma mój ojciec. Napaliłem się na niego, ale doszedłem do wniosku, że zmieniając z mojej 920tki, zamiana nie byłaby dla mnie korzystna. Usytuowanie głośnika, brak ładowania bezprzewodowego, mniejsza pamięć. Oczywiscie polecam ten telefon, z tym ze ja chyba czekam na 1020. Robie dużo zdjęć.

  • Newsletter

  • Ostatnie komentarze
   • Reklama