Michał Rogowicz | 25-11-2013 14:15 |

Nokia Lumia 925. Nagrywanie w nocy, tramwaj, 1080p [wideo]

Nokia Lumia 925

Nokia Lumia 925

Od kilku dni testuje multimedialny smartfon Nokia Lumia 925 i od razu zakochałem się w jego konstrukcji. Jest idealny. Ale to nie temat tego wpisu 🙂 Tym razem możecie zobaczyć jak Nokia Lumia 925 z aparatem PureView radzi sobie z nagrywaniem w nocy, podczas jazdy.

Nokia Lumia 925 trafiła do mnie kilka dni temu do testów i od razu w niej się zakochałem. W porównaniu do poprzednika, Lumii 920, to jest niebo a ziemia. Lumia 925 jest lżejsza, wygodniejsza, praktyczniejsza i po prostu ładniejsza…

Do mnie przysłano srebrną Lumie 925 i powiem szczerze przypadła mi do gustu. Szczególnie tył smartfona wygląda nieźle… Niby to aluminium, a jednak wygląda jak guma…

Co do samej funkcjonalności i wrażenia z użytkowania jeszcze nie raz się wypowiem, ale tym razem chciałbym się skupić na aparacie fotograficznym. Nokia Lumia 925 wyróżnia się aparatem fotograficznym PureView z matrycą 8,7 megapiksela. Nie zabraknie także optycznej stabilizacji obrazu, nagrywaniem filmów w jakości 1080p (30fps) oraz podwójnej diody LED.

Na pierwszy ogień mam dla Was filmik pokazujący, jak wygląda jakość filmu nagrywanego podczas jazdy tramwajem wieczorem. Wszystko w trybie automatycznym bez lampy. Według mnie nie ma szału, ale tragedii też nie ma. Ciekawe, że kamera zdołała uchwycić bród na szybach pojazdu 🙂 Przed smartfonem Lumia 925 nić się nie ukryje 🙂 Ale w sumie można to wybaczyć, bo przez cały dzień padał deszcz… Słabo tylko było słychać dźwięk, ale szum prędkości pojazdu był słyszalny.

A Wy co sądzicie?

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama